Accueil » Horoskop » 3 znamenia zverokruhu nájdu tento týždeň skutočnú lásku a šťastie

3 znamenia zverokruhu nájdu tento týždeň skutočnú lásku a šťastie

3 znamenia zverokruhu budú počas tohto týždňa poznať neporovnateľné šťastie, a to z dobrého dôvodu, Venuša im v ich milostnom živote pripravuje krásne prekvapenia. Príslušníci tohto znamenia nájdu lásku a prežijú krásnu idylu, ktorá im prinesie šťastné dni. Objavte 3 znamenia zverokruhu, ktoré nájdu pravú lásku a opäť uveria v šťastie.

Ktoré tri znamenia zverokruhu nájdu tento týždeň pravú lásku?

Venuša, planéta lásky a vášne, pokračuje vo svojom prechode znamením Rýb až do 20. februára 2023. Táto zmyselná planéta naplní naše srdcia súcitom, sladkosťou a láskou. Budeme viac ochotní vyjadriť lásku, ktorú cítime k ľuďom okolo nás. Nezadaní, ktorí hľadajú pravú lásku, nájdu ten správny pár. Na zrodencov týchto troch znamení zverokruhu čaká v týždni od 13. februára romantický príbeh. Podľa astrológov bude tento týždeň týždňom romantiky.

Býk

Býci, ktorým vládne Venuša, zažijú počas tohto týždňa skutočnú lásku. Toto znamenie s tvrdým zovňajškom skrýva veľkú citlivosť, ktorá sa čoskoro prejaví počas nasledujúcich dní. Vďaka tranzitu Venuše bude môcť človek narodený v tomto znamení stretnúť osobu opačného pohlavia, do ktorej sa bláznivo zamiluje. Dvaja milenci budú dokonale zamilovaní a ich spolupatričnosť im budú mnohí závidieť. Toto zemské znamenie sa tomuto vzťahu oddá telom i dušou. Okrem toho je Býk veľmi milujúce a verné znamenie. Sú priami a úprimní k svojim blízkym a vždy hľadajú stabilitu a trvalé vzťahy. Toto zmyselné znamenie silne preciťuje emócie. Radi trávia čas so svojou milovanou osobou. Býk je tiež veľmi majetnícke znamenie, ktoré môže byť niekedy žiarlivé. Počas tohto týždňa bude srdce obyvateľov tohto znamenia naplnené láskou. Vďaka tomuto novému vzťahu bude žiť na obláčiku šťastia. Vo vzťahu sa budú cítiť naplnení a budú schopní zdieľať so svojím partnerom všetko.

Čtěte také  Horoskop na 14. februára 2023: Blíženci dnes hľadajú malú inšpiráciu!

Leva

Počas tohto týždňa planéta Venuša rozjasní milostný život Leva. Zažije romantiku, ktorá ho naplní šťastím. Toto veľmi zamilované ohnivé znamenie sa bude snažiť čo najlepšie využiť chvíle spolupatričnosti, ktoré bude zdieľať s tým, koho si vybralo jeho srdce. V láske môžu byť ľudia v tomto znamení veľmi láskaví a milujúci. Môžu byť tiež majetnícke a ochraňovať osobu, ktorú milujú. Ľudia tohto znamenia sú štedrí. Keď milujú, nepočítajú. Môžu svojho partnera zasypať darčekmi z lásky. Sú empatickí a vždy sú tu, aby podporili a povzbudili človeka v ich živote. Netreba však zabúdať, že Lev je veľký zvodca. Radi sú stredobodom pozornosti a cítia, že ich ostatní majú radi, aj keď už sú vo vzťahu. Okrem toho je to jeho prehnané ego, ktoré ho núti presadzovať sa a žiariť v žiari reflektorov.

Vodnár

Príslušníci tohto znamenia nájdu počas tohto týždňa lásku. Neváha vyjadriť svoje pocity osobe, do ktorej je zamilovaný. Táto láska ho urobí veľmi šťastným. Bude plný energie a pozitivizmu a jeho blízki ho na to budú upozorňovať. V láske sa Vodnári radi cítia vo vzťahu slobodní. Môžu byť zamilovaní, ale vždy si zachovajú slobodu. Príslušník tohto znamenia je kreatívny a originálny. Vedia, ako prekvapiť človeka vo svojom živote svojimi neštandardnými nápadmi. Vodnár je tiež dynamické znamenie, ktoré sa vyhýba rutine a monotónnosti. Vo vzťahu sa môžu rýchlo nudiť. Preto sa toto vzdušné znamenie nerado zapája do vzťahov a radšej flirtuje. Vodnár je tiež bonvivánske znamenie, ktoré si užíva život naplno. Od prírody sú optimistickí, radi cestujú a objavujú nové obzory.

Čtěte také  Bezplatný horoskop marec 2023: Strelec: zistite, čo pre vás pripravila obloha!

 

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.