Accueil » Horoskop » 3 znamenia zverokruhu stretnú pravú lásku túto jar: začína sa veľké obdobie romantiky

3 znamenia zverokruhu stretnú pravú lásku túto jar: začína sa veľké obdobie romantiky

Po hektickom zimnom období sa zdá, že prichádzajúca jar je farebnejšia a pokojnejšia. Pre niektoré znamenia zverokruhu bude prísľubom nového začiatku, keďže nasledujúce tri mesiace sú v znamení lásky. Hviezdy im urobia radosť, odhalia im spriaznenú dušu a naplnia ich hrejivými prekvapeniami. Vďaka novoluniu a Slnku v znamení Barana sa jar začína skvele a pravdepodobne bude prísľubom nového začiatku na romantickom fronte.

Jar 2023 bude pre tieto tri znamenia zverokruhu dobrým znamením, pretože im rozbúši srdcia. Je rad na nich, aby si užívali radosti naplneného milostného života a tešili sa z malých zázrakov. Už čoskoro si budú môcť vychutnať zvláštny pocit pohody, ktorý pramení zo zamilovanosti. Možno sa niektorí z týchto šťastlivcov dokonca tak opijú, že si lásku pomýlia so sexom! Ale to je v poriadku, pokiaľ sú v tom čase v súlade so svojimi pocitmi. Čerešnička na torte? V mesiaci marec sa nenachádza žiadna retrográdna planéta. Môžeme veriť a dúfať, že všetko dobre dopadne! Poďme bez ďalších rečí objaviť znamenia, ktoré budú túto jar prežívať s úsmevom na tvári.

3 znamenia zverokruhu, ktoré túto jar nájdu pravú lásku

Váhy

Začnime „strážcami“ zverokruhu, Váhami. Títo hľadači harmónie nájdu svoje šťastie a čakajú ich tri veľmi výnimočné mesiace. Jar je pre nich sfarbená do ružova, a preto patria medzi najšťastnejšie znamenia zverokruhu, pokiaľ ide o lásku. A nielen to! Hovorí sa, že celý ich rok 2023 bude v mnohých ohľadoch rozprávkový.

Čtěte také  Horoskop na 10. marca 2023: Ktoré znamenia zverokruhu majú dnes šťastie?

Bude to obdobie, keď si budú môcť dať do poriadku svoj život a myseľ. Po prekonaní chaosu z minulých období budú konečne pripravení začať novú kapitolu plnú plnosti, ľahkosti a radosti. Konečne sa prenesú cez to, čo ich doteraz trápilo, nechajú minulosť za sebou a pripravia sa oceniť a s otvorenou náručou privítať udalosti, ktoré prídu. Po uzdravení duše je veľká šanca, že vo svojich vzťahoch nájdu súdržnosť!

Vesmír má pre nich pripravenú vášeň, skutočnú lásku a zmyselnosť. A prečo nie, buďme blázni, vrcholné šťastie. Nebolo by to až také prekvapujúce! A hoci sa zdá, že podmienky sú vhodné na ukážkové obdobie, Váhy aj tak vynaložia maximálne úsilie. Nájdu jedinečný spôsob, ako sublimovať svoj život, postarať sa o seba a podľa výsledku sa ukázať k dispozícii druhému. Na radosť osoby, ktorá sa chystá rozbúchať ich srdce!
Nenechajú sa zastrašiť týmito príjemnými vibráciami a budú vedieť, ako dať svoju lásku tejto osobe, ktorá sa chystá prevrátiť ich svet naruby. Môže to byť dobrodružstvo ich života… Nájdu konečne tú pravú? Dúfame, že pre nich áno!

Čtěte také  Horoskop na piatok 23. decembra 2022: Rakovia musia prijať situáciu, ktorá im nevyhovuje, a zmeniť svoje priority.

Strelci

Pre Strelcov je čas pripraviť sa na pozoruhodné jarné obdobie plné krásy a romantiky. Zdá sa, že hviezdy sa sprisahali, aby im ponúkli srdcu lahodiace prekvapenia. Ak niekedy nastal čas na zmenu v ich citovom živote, tak je to teraz alebo nikdy. Aby si mohli vychutnať všetko, čo im príde do cesty.

Hoci na lásku čakali dlho, uvedomia si, že ich trpezlivosť sa konečne vyplatila, a to dôstojne. Láska bude ohnivá a bude ich nútiť prenášať hory. Ak je však vo vzduchu toľko šťastia, je to preto, že budú pracovať aj na sebe a dostanú sa k najlepšej verzii seba samých, kým stretnú svoju spriaznenú dušu. Výsledkom bude príbeh, ktorý bude vyzerať ako z rozprávky!
Môžeme im len poradiť, aby otvorili svoje srdcia a s pokojom sa pripravili na stretnutie so svojou druhou polovičkou. Nemá však zmysel sa v tejto chvíli príliš vzrušovať, pretože najdôležitejšie bude, aby sa druhému človeku autenticky otvorili. Netreba sa báť momentov zraniteľnosti, pretože sú súčasťou hry! Najmä keď ide o tú správnu osobu.

Čtěte také  Tieto znamenia zverokruhu čoskoro rozprávkovo zbohatnú

Ryby

Predstavitelia Rýb majú veľa dôvodov na šťastie, keď sa udalosti v ich živote začnú prispôsobovať ich želaniam. Čaká ich niečo krásne a vesmír je počas jarného obdobia na ich strane. A najlepšie na tom je, že sa to netýka len ich milostného života! Z tejto krásnej energie budú pravdepodobne profitovať všetky oblasti ich života. Táto láska vesmíru k nim nemusí byť len šťastnou náhodou a môže byť nádherným dôsledkom ich vlastných zásluh. Možno v minulosti urobili niečo výnimočné, aby sa im dostalo takéhoto hviezdneho objatia?

Zdá sa, že túto jar sa nič nepokazí. Počas nasledujúcich troch mesiacov budú mať zverokruhoví snílkovia takmer plné srdcia radosti. S radosťou na tvári privítajú niekoho, kto je šitý na mieru ich citlivej povahe! Táto osoba bude mať len jedinú túžbu, urobiť ich šťastnými.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.