Accueil » Novinky » 5 tipov, ako sa vyrovnať so zlomeným srdcom na Valentína

5 tipov, ako sa vyrovnať so zlomeným srdcom na Valentína

Deň svätého Valentína je pre zamilovaných veľmi výnimočnou príležitosťou. Pre tých, ktorí práve prešli rozchodom, je to však ťažký deň. Keď máte zlomené srdce, je normálne cítiť sa smutne a osamelo.

Našťastie existujú techniky, ktoré vám pomôžu prekonať toto zložité obdobie s väčšou odvahou a pokojom. Tu je 5 tipov, ktoré vám pomôžu vyrovnať sa so zlomeným srdcom na Valentína.

1. Robte to, čo vám robí dobre

Najlepšie je robiť to, čo vám zlepší náladu a vyčarí úsmev na tvári. Možno sa vám lepšie sedí v domácom prostredí, alebo by ste radšej vyrazili von. Nechajte sa viesť svojimi túžbami a starajte sa o seba.

2. Vyhraďte si chvíľu len pre seba

Na Valentína si neváhajte nájsť čas na potešenie a pohodu. Naučte sa vážiť si svoju samotu a vychutnávajte si jednoduché radosti, ktoré vám život ponúka. Prečo si nedopriať príjemný relaxačný kúpeľ?

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte 50/50 videnia Nájdite číslo 2477 za 11 sekúnd

3. Obklopte sa správnymi ľuďmi

Niekedy nám obklopenie správnymi ľuďmi pomôže znovu sa usmievať a vidieť veci v novom svetle. Spojte sa s priateľmi alebo rodinou, ktorí vás vypočujú a strávia s vami príjemné chvíle.

4. Nevzdávajte sa nádeje

Je dôležité zachovať si nádej a pamätať na to, že to najlepšie vás ešte len čaká! Rozchod je len jednou z mnohých fáz lásky: nevzdávajte sa a zachovajte si nádej!

5. Povedzte si, že to prejde

Pamätajte, že všetky situácie pominú, dokonca aj tie, ktoré sa v danom momente zdajú byť neprekonateľné. Preto sa snažte prijať túto bolesť s myšlienkou, že čoskoro bude vzdialenou spomienkou…

Ak ste po rozchode sami, Valentín sa môže zdať ako strašidelné obdobie, ale ak sa budete riadiť týmito 5 tipmi, nebude to také strašné! Vaše srdce môže byť ešte stále zranené, ale časom sa pomaly zahojí… Preto sa o seba postarajte a oslávte Valentína tak, ako sa patrí: venujte čas sebe!

Čtěte také  IQ test: Musíte byť veľmi šikovní, aby ste našli 4-miestny kód za menej ako 30 sekúnd!

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.