Accueil » Novinky » 8 kreatívnych milostných hier na oživenie valentínskej párty

8 kreatívnych milostných hier na oživenie valentínskej párty

 

Valentín je dôležitou príležitosťou na zdieľanie intímnych chvíľ s milovanou osobou. Ak si chcete spríjemniť večer, neváhajte a vyskúšajte jednu z hier, ktoré sme pre vás vybrali.

hra s hádankami

Môžete si vytvoriť hru s hádankami a výzvami, aby ste si navzájom otestovali svoje vedomosti. Je to skvelý spôsob, ako sa s ním spojiť a dozvedieť sa o ňom viac.

Zodpovedajúca hra

Pri tejto hre požiadajte partnera, aby opísal jedno zo svojich želaní, a pokúste sa zistiť, ktoré z vašich želaní sa s ním najlepšie zhoduje. To môže byť dobrý spôsob, ako partnerovi ukázať, že vám skutočne záleží na jeho vízii budúcnosti a chcete sa o ňu podeliť.

Hľadanie pokladu

Na valentínsky večer si môžete pripraviť zábavné a romantické hľadanie pokladu, pri ktorom musí váš partner nájsť indície vedúce k záverečnému prekvapeniu. Je to skvelý spôsob, ako si spríjemniť večer.

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Pokúste sa nájsť na tomto obrázku zvláštne cukríky

Hra „pravda“

V tejto hre musíte povedať svojmu partnerovi, čo sa vám na ňom páči najviac a čo najmenej. Môžete si tiež povedať, ako sa cítite, keď robia alebo nerobia určité veci. Je to skvelý spôsob, ako si vybudovať hlbší vzťah.

Hra s otázkami

Nájdite si čas na zodpovedanie otázok o svojom partnerovi a zistite, čo o ňom viete a čo ešte nie! Pýtajte sa otázky, ktoré vo vás oboch vyvolajú zaujímavé momenty.

Kvíz o láske

Vytvorte kvíz, ktorý preverí vaše vzájomné vedomosti. Zistíte, kto o sebe vie viac, čo bude zábava!

Farebné koleso

Ide o jednoduchú hru, v ktorej si vyberáte farby, ktoré predstavujú rôzne emócie alebo pocity (napríklad červená farba znamená vášeň, žltá šťastie). Bude to zábava, pretože každý bude pravdepodobne vidieť veci inak.

Pamäťová hra

Skúste si spomenúť na presný okamih, kedy ste sa s partnerom prvýkrát stretli, čo mal na sebe a podobne. Tento typ cvičenia môže byť veľmi zábavný, pretože môže viesť k zaujímavým diskusiám medzi milencami!

Čtěte také  Hra s rozdielmi: Dokážete nájsť 3 rozdiely medzi týmito 2 ilustráciami za 15 sekúnd? Výzva pre pozornejších

 

 

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.