Accueil » Novinky » Aké číslo chýba? Ak dokážete vyriešiť tento IQ test, ste génius!

Aké číslo chýba? Ak dokážete vyriešiť tento IQ test, ste génius!

Chcete si pred odchodom do práce stimulovať mozog? Chcete stráviť svoj voľný čas intelektuálnou činnosťou? Tento IQ test je presne to, čo potrebujete!

Vďaka tomuto logická výzva V tejto matematickej výzve sa môžete zabaviť na niekoľko sekúnd a zároveň si posilniť a otestovať svoje kognitívne schopnosti. Ste na to pripravení?

IQ test: „Aká je hodnota chýbajúceho čísla?“

Váš úspech v tomto test Vysoké skóre inteligencie znamená, že ste génius. Túto matematickú hádanku môžu vyriešiť len ľudia s vysokým IQ. Na to musíte mať príkladnú rýchlosť myslenia a neprekonateľný zmysel pre analýzu a numerickú logiku. Myslíte si, že dokážete splniť túto úlohu?

Dokážte to teraz tým, že začnete pozri obrázok nižšie. Toto je postupnosť čísel prepojená výpočtovým pravidlom, ktoré musíte uhádnuť, aby ste našli chýbajúce číslo. Na vyriešenie tejto číselnej úlohy máte 12 sekúnd.

Čtěte také  Ak máte zrak 50/50, nájdite číslo 517 za 14 sekúnd

Foto: © piram.sk

IQ test: správna odpoveď

Našli ste v tomto obrázku logiku uvažovania a výpočtu? Ak áno, našli ste číslo, ktoré dopĺňa postupnosť čísel. Gratulujeme . ! Si skutočný génius. Dokázal si sa sústrediť na všetky indície.

A nevzdali ste sa tvárou v tvár času! Výborne!

Ak ste sa snažili, ale nedokázali ste vyriešiť túto matematickú hádanku, neznepokojujte sa. Mýlite sa na 97 %. Ak sa chcete zlepšiť, robte viac pravidelných cvičení na brainstorming.

IQ testy vám umožnia vyniknúť, ak budete trpezliví a vytrvalí.

Pozrite sa na obrázok na nasledujúcej strane Nájdite chýbajúce číslo, aby ste pochopili logiku výpočtu, ktorú ste museli dodržať, aby ste prešli touto mozgovou úlohou.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.