Accueil » Novinky » ako si prekrížite ruky?

ako si prekrížite ruky?

Každodenné gestá môžu odhaliť vašu osobnosť. Spôsob, akým si prekrížite ruky, o vás prezrádza podrobnosti.

V každodennom živote nevedome robíme určité gestá, ktoré sa môžu zdať bezvýznamné, ale odrážajú náš stav (náladu, pocity, motiváciu atď.). Podľa Olgy Ciesco, odborníčky na neverbálny jazyk, naše gestá vysielajú ľuďom okolo nás správu. Aké informácie prezrádza spôsob, akým si prekrížite ruky? Odpovede sú v nasledujúcich riadkoch.

Ako si prekrížite ruky?

Tento osobnostný test poskytuje interpretáciu toho, ako si prepletáte ruky. Prekríženie rúk je prirodzené gesto, ktoré sa vyskytuje väčšinou počas formálnej výmeny, v situácii stresu, nespokojnosti, nudy atď.

V tomto teste nájdite 3 spôsoby, ako si prekrížiť ruky. Určite, ktorý z nich je najbližší vášmu zvyku, a zistite, čo vyvoláva.

1. Ruky spolu s pravým palcom na vrchu

Ak robíte toto gesto, pravdepodobne ste impulzívna osoba. Preto je pre vás ťažké sa ovládať. Rozhodujete sa unáhlene, bez toho, aby ste mali čas premýšľať. Vďaka svojej tvrdohlavosti budete tvrdo obhajovať svoj názor a svoje rozhodnutia, aj keď ste urobili chybu. Vy ste však osoba s lojalita a franšíza a ľudia okolo vás tieto vlastnosti ocenia.

Čtěte také  Optická ilúzia: Nájdete čísla ukryté na obrázku? Máte len 7 sekúnd!

2. Ruky spolu s rovnobežnými palcami

Toto gesto sa najčastejšie vykonáva pokojní ľudia, obzvlášť oceňuje pokoj. Ak ste jedným z nich, vyhýbate sa konfliktom, ako sa len dá. Ak sa nechtiac dostanete do konfliktnej situácie, vždy sa budete snažiť veľmi rýchlo nájsť riešenie, aby ste získajte späť svoj pokoj. Vynaložíte veľké úsilie, aby ste sa vrátili do normálnej situácie. A nakoniec, rovnováha je základným prvkom vášho života.

3. Ruky spolu s ľavým palcom nad

Tento postoj ukazuje, že ste rozhodná bytosť. To znamená, že ste najmä odhodlanie dosiahnuť svoje ciele. Dôverujete svojim schopnostiam a silným stránkam, aby ste prekonali všetky ťažkosti. Vzdávanie sa je správanie, ktoré nepoznáte. Prijmete každú výzvu a dáte do toho všetko.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.