Accueil » Dom » Ako vyrobiť prírodný odstraňovač škvŕn z bielizne?

Ako vyrobiť prírodný odstraňovač škvŕn z bielizne?

Chcete sa vyhnúť chemikáliám a vyrobiť prírodný odstraňovač škvŕn prírodný odstraňovač škvŕn pre vašu bielizeň? Žiadny problém! Vysvetlíme vám, ako si vyrobiť prírodný odstraňovač škvŕn na Práčku s prísadami, ktoré už pravdepodobne máte doma.

S týmito domáce tipyAk použijete nasledujúce tipy, dosiahnete výsledky, ktoré sú rovnako účinné ako výsledky chemických prípravkov, a navyše bez rizika pre vaše zdravie a životné prostredie!

Potrebné ingrediencie a nástroje

Ak potrebujete odstrániť odolné škvrny z bielizne, budete potrebovať niekoľko nástrojov a zložiek. Budete potrebovať vedro, mäkkú handričku, trochu mydla na pranie a odstraňovač škvŕn. Ak nemáte po ruke odstraňovač škvŕn, môžete ho nahradiť jedlou sódou a bielym octom. Tieto dve zložky sú veľmi účinné na odstraňovanie odolných škvŕn.

Zmiešajte odstraňovač škvŕn

Predtým, ako môžete odstraňovač škvŕn použiť na bielizeň, je dôležité ho dobre premiešať. Na to budete potrebovať čistú, suchú nádobu, ktorú naplníte vodu .. Potom pridajte odstraňovač škvŕnpodľa osobitných pokynov a odporúčaných dávok.

Čtěte také  Objavte naše rady a produkty, ktoré bez námahy vybielia príliš tmavý drevený nábytok!

Zložky dobre premiešajte, kým nevznikne homogénny roztok. Uvedomte si, že niektoré výrobky si pred použitím vyžadujú odpočinkovú dobu, preto si nezabudnite overiť pokyny výrobcu. Keď je roztok pripravený, môžete pristúpiť k ďalšiemu kroku.

Naneste odstraňovač škvŕn na bielizeň

Ak chcete použiť odstraňovač škvŕn na bielizeň, musíte si najprv pripraviť niektoré potrebné nástroje a prísady:

  • Misku
  • Huba
  • Čistý uterák
  • Odstraňovač škvŕn zmiešaný s horúcou vodou

Keď sú tieto prvky na svojom mieste, mal by sa na látku naniesť odstraňovač škvŕn. Na tento účel najprv namočte časť utierky do zmesi a potrite ňou zafarbené miesto. Tento postup môžete opakovať niekoľkokrát, kým sa škvrna neodstráni. Potom handričku opláchnite čistou vodou a osušte.

Vypláchnite a vysušte bielizeň

Po nanesení odstraňovača škvŕn na bielizeň je čas ju opláchnuť. Na tento účel budete musieť použiť čerstvú vodu. Púšťajte vodu z vodovodu, kým sa neodstráni všetok roztok odstraňovača škvŕn. Zriedený. Po vykonaní tohto postupu, essorez Ručné alebo strojové odstreďovanie odevov.

Čtěte také  Kto by si pomyslel, že vysávač sa dá premeniť na multifunkčný nástroj? Tu sú 4 rôzne spôsoby, ako ho môžete použiť!

Potom môžete vysušiťSušte ho buď na čerstvom vzduchu, alebo v sušičke. Pred uskladnením sa uistite, že je tkanina suchá. Ak sa rozhodnete pre sušičku, uistite sa, že teplota nepresiahne 65 °C, aby nedošlo k poškodeniu tkaniny.

Výroba prírodného odstraňovača škvŕn z bielizne v domácich podmienkach je veľmi jednoduchá a môžete ju vykonať pomocou prísad, ktoré máte v kuchyni. Tento tip je ekologický Ide o ekologický a úsporný spôsob starostlivosti o bielizeň bez použitia škodlivých chemikálií.

Vždy je dobré vedieť o praktických, úsporných a ekologických riešeniach. ekologické na starostlivosť o vašu bielizeň.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.