Accueil » Novinky » Enigma mathttps://www.legrisou.fr/wp-admin/admin-post.php?action=purge_cache&type=all&_wpnonce=33a341ac2dhématique: Zvládnete tento test, ktorý väčšina účastníkov nezvládla?

Enigma mathttps://www.legrisou.fr/wp-admin/admin-post.php?action=purge_cache&type=all&_wpnonce=33a341ac2dhématique: Zvládnete tento test, ktorý väčšina účastníkov nezvládla?

Môže to byť fascinujúca a obohacujúca skúsenosť, IQ testy vám pomôžu zmerať vaše intelektuálne schopnosti. Dávajú vám možnosť odhaliť vaše vlastné limity a oblasti, v ktorých sa potrebujete zlepšiť.

Prezentácia matematickej hádanky

IQ testy, Najmä matematické hádanky sú určené na meranie vašej inteligencie a mentálnych schopností. Rozhodnutie absolvovať tento druh testu je ideálnym spôsobom, ako vás dostať z vašej komfortnej zóny. Bude to príležitosť dozvedieť sa o sebe viac a zároveň rozvíjať a zlepšovať svoje schopnosti.

Výzva Bola navrhnutá tak, aby otestovala vaše schopnosti riešiť problémy. Je mimoriadne zaujímavá, pretože vám pomôže určiť vašu schopnosť logického myslenia.

Táto matematická hádanka má podobu rovnice, ktorú musíte vyriešiť. Musíte nájsť presnú hodnotu kalkulačky. Na to musíte vyriešiť sériu matematických výpočtov.

Legrisou.fr

Riešenie tejto matematickej úlohy

Podarilo sa vám nájsť správnu odpoveď? Ak áno, gratulujeme! Vaše pozorovacie schopnosti sú skutočne pozoruhodné. V skutočnosti, aby ste sa pokúsili vyriešiť túto úlohu a nájsť riešenie, nesmiete prehliadať dôležitosť dobrého pozorovania a koncentrácie. Až keď pochopíte mechanizmus a základné princípy hádanky, môžete začať používať svoju myseľ a kreativitu.

Čtěte také  Logický test: Ktorý obrázok logicky nasleduje za touto postupnosťou?

Ak patríte k ľuďom, ktorí nenašli správnu odpoveď, tu je riešenie tejto matematickej hádanky. Hodnota hnedého orecha je 28. Aby sme dospeli k tomuto záveru, museli sme vyriešiť tri riadky výpočtov vo výroku.

  • Prvý riadok: Súčet troch jabĺk sa rovná 45. To znamená, že hodnota jedného jablka je: 45 delené 3, čo dáva 15.
  • Druhý riadok: Dve jablká pridané k maturitnému klobúku sa rovnajú 40. Tedahodnota maturitnej čiapky je teda: 40 – (15 + 15), čo dáva 10.
  • Tretí riadok: Jablko plus dve maturitné čiapky plus kalkulačka sa rovná 63. Hodnota kalkulačky n je teda : 15 + (10 + 10) = 35. Takže 63 – 35 sa rovná 28.

© Legrisou.fr

Ak sa vám táto matematická hádanka páčila, neváhajte vyriešiť ďalšie, ešte ťažšie úlohy. IQ testy majú mnoho výhod: preveria vaše intelektuálne schopnosti a pomôžu vám lepšie spoznať samého seba. Môžu byť aj zdrojom zábavy, takže ich môžete riešiť sami alebo pozvať rodinu či priateľov a trochu sa zabaviť.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.