Accueil » Novinky » Hádanka: Vytvorte 2 štvorce presunutím iba 4 zápaliek!

Hádanka: Vytvorte 2 štvorce presunutím iba 4 zápaliek!

Tento hlavolam je skutočnou výzvou pre váš postreh, myslenie a logické schopnosti.

Dnešný IQ test je hádanka, ktorá bude výzvou pre vašu logickú myseľ a schopnosť riešiť hádanky. Musíte vytvoriť 2 štvorce presunutím iba 4 zápaliek.

Tento hlavolam dokáže vyriešiť 5 % ľudí za menej ako 14 sekúnd. Ste pripravení prijať výzvu a otestovať svoju inteligenciu a kreativitu?

© scpen

 

Prezentácia skladačky

Tento hlavolam je logická hádanka, ktorej riešenie si vyžaduje veľa premýšľania. Vyžaduje si originálne alebo laterálne myslenie.

Zložitosť tejto hádanky závisí od chyby obsiahnutej vo vašej intuícii. Táto chyba sa vyskytuje najmä pri riešení hádanky podmienenej pravdepodobnosti. Je to preto, že ľudia majú tendenciu myslieť v pojmoch absolútnej pravdepodobnosti.

Tento hlavolam je mimoriadne zaujímavý, pretože stimuluje vašu myseľ a vaše schopnosti. Stačí sa pozrieť na obrázok a sústrediť sa predtým, ako začnete rozmýšľať.

Takisto sa musíte mať na pozore pred zjavným tým, že budete myslieť mimo rámca, aby ste našli konečné riešenie.

Čtěte také  Vizuálny test optickej ilúzie: Len 5 % ľudí nájde číslo 833 za 14 sekúnd

Dnešný hlavolam má podobu zápaliek, ktoré musíte premiestniť tak, aby tvorili 2 štvorce. Na jej vyriešenie máte časový limit 14 sekúnd. Nemusíte však spúšťať hodiny a baviť sa premýšľaním nad správnym riešením.

Naším cieľom je uvoľniť vás tým, že vám dáme možnosť voľby. Ideme na to, je to na vás!

Pozývame vás, aby ste klikli na tlačidlo „Ďalej“ nižšie a objavili riešenie na ďalšej strane.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.