Accueil » Horoskop » Horoskop na czwartek 22 grudnia 2022 r: Sagittarians mają ograniczone opcje, jeśli chodzi o podróże, spotkania i decyzje.

Horoskop na czwartek 22 grudnia 2022 r: Sagittarians mają ograniczone opcje, jeśli chodzi o podróże, spotkania i decyzje.

Przeczytaj dzisiejszy horoskop na czwartek, 22 grudnia 2022 roku i zobacz jak rozwinie się dla Ciebie ten dzień.

Horoskop na 22. decembra 2022. Prečítajte si dnešný horoskop pre vaše znamenie. Nájdete tu denné horoskopy s predpoveďami pre lásku, peniaze alebo zdravie. Zistite, čo si pre vás hviezdy pripravili dnes.

Baran

Pocit zablokovania, ktorý ľahko pripíšete niekomu blízkemu, sa môže zvýrazniť, ak nechcete prevziať zodpovednosť za vlastné chyby.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Missy Magazine (@missymagazine)

Taurus

Vaše emócie sú dnes na negatívnej úrovni, od neistoty až po pocit, že vás brzdia v pracovných a iných úspechoch. Z toho nemôže vzísť nič dobré.

Gemini

V poslednom čase môže dôjsť k oneskoreniu, odloženiu alebo zrušeniu plánov, pričom dôvody môžu byť rôzne, od zmeny názoru niekoho blízkeho až po zmenu podmienok na to, aby ste sa dostali tam, kam chcete.

Čtěte také  Horoskop na sobotu 24. decembra 2022: Vodnári ťažko fungujú v prostredí, ktoré je ťažko predvídateľné, s veľkou dávkou neistoty.

Rakovina

Zo všetkých nepríjemností v tento deň by ste mohli skončiť poškodením dôležitých vzťahov kvôli veciam, ktoré vám nepatria. Urobíte dobre, ak si budete viac vážiť dobré pocity a menej majetok.

Leo

Diskusie vo vzťahu sa môžu stať dôvodom na vojnu s partnerom kvôli zmenám, ktoré vaše ego nechce akceptovať. Je to vaša voľba.

Panna

Buď vám váš denný program nedáva veľa voľnosti, a preto sa objavujú frustrácie, alebo ste sklamaní zo zdravotných problémov, ktoré ste ešte nevyriešili.

Váhy

Pravidlá, ktoré musíte dodržiavať, aby ste sa dostali k svojim blízkym, alebo ústupky, ktoré im musíte urobiť, sa môžu stať vážnym zdrojom nepríjemností.

Škorpión

Chcete, aby vás v skupine uznávali pre vašu autoritu, chcete zapôsobiť už len svojou prítomnosťou, ale kontext si vyžaduje diskrétnosť a zmiernenie týchto tendencií.

Čtěte také  Horoskop na 28. januára 2023: Astrologická cesta k novým príležitostiam!

Strelec

Máte obmedzené možnosti v záležitostiach týkajúcich sa cestovania, stretnutí a krátkodobých rozhodnutí. Aj napriek tomu dosiahnete požadované výsledky, ak sa sústredíte na to, čo môžete urobiť teraz.

Kozorožec

Mohlo by dôjsť k oneskoreniu vyplatenia dlžných súm alebo k výskytu platieb, ktoré ste neočakávali. Bolo by najlepšie nerobiť príliš pesimistické závery o budúcnosti.

Vodnár

Mohli by ste prehnane reagovať na pokusy niekoho blízkeho zmeniť niečo vo vašich spoločných plánoch. Bolo by dobré si ich aspoň vypočuť celé, aby ste si vyčistili hlavu.

Ryby

Pracovné podmienky alebo nabitý program by mohli spôsobiť, že zaujmete iný postoj ako zvyčajne a nebudete tak láskaví, na čo si vaše okolie zvyklo.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.