Accueil » Horoskop » Horoskop na týždeň od 02. do 08. januára 2023: Kozorožec prežije peklo v práci, Býk usporiada večierok.

Horoskop na týždeň od 02. do 08. januára 2023: Kozorožec prežije peklo v práci, Býk usporiada večierok.

Prečítajte si horoskop na týždeň od 02. do 08. januára 2023 a zistite, aký bude váš týždeň.

Tento týždeň máte veľa povinností, ale na žiadnu z nich sa nemôžete sústrediť. Snažte sa zapamätať si, čo je dôležité a ktoré činnosti môžu počkať. Plánovanie práce vám pomôže vyhnúť sa chybám spôsobeným nepozornosťou. Niektoré znaky začnú panikáriť a prácu nájdu ešte ťažšie. Kým nebudete v psychickej pohode, nespoliehajte sa na to, že vaše výsledky zlepší káva alebo energetický nápoj. Čo si pre vás hviezdy pripravili na prvý januárový týždeň? Ako sa vám bude dariť v práci a v súkromí? Prečítajte si svoj týždenný horoskop!

Baran

V oblasti lásky sa Baran bude cítiť sebaisto. Nemusíte byť rýchli, ale trochu romantickí. Keď svoju obeť chytíte, môžete zvýšiť teplotu a baviť sa až do konca. Vyžarujete energiu, vďaka ktorej sa ľudia okolo vás cítia dobre. Trochu sa vám bude cnieť za trblietajúcimi sa vianočnými ulicami.

Taurus

V práci máte veľa práce, ale zvládate ju skvele a dokonca si udržujete úsmev na tvári. Nemáte čas na svojich priateľov, takže sú na vás trochu nahnevaní. Ukážte im, že je s vami stále zábava, a pozvite ich na večierok po práci. Lenže láska sa nevyvíja podľa plánu. Nesnažte sa mlátiť do mlynov, ale otvorene hovorte o tom, čo vás trápi. Váš partner pravdepodobne nemá pocit, že by niečo nebolo v poriadku.

Gemini

Tento týždeň budete šíriť pozitívne nálady na pracovisku aj v súkromí. Váš dobrý humor ocenia najmä vaši kolegovia v práci. Prispeje k dosiahnutiu vynikajúcich výsledkov v rámci spolupráce. Vo vzťahu vás prekvapí úplná úprimnosť vášho nového partnera. Na druhej strane, ak sa vám nie vždy dostáva slov útechy alebo lichotenia, nebude vám falošne mazať med okolo úst.

Čtěte také  Horoskop na 14. februára 2023: Blíženci dnes hľadajú malú inšpiráciu!

Rakovina

Raky, pozor, hviezdy vás v stredu varujú! V tento deň nevykonávajte žiadne finančné transakcie. Zaváňa to problémami. Emocionálny život je ako hojdačka. Neplánujte si teda nič iné, ako stráviť čas so svojím partnerom. Zatiaľ čo iní počas sviatkov pribrali niekoľko kíl, vy môžete pokojne vkĺznuť do nového oblečenia.

Leo

Počas týchto dní budete zaneprázdnení prácou. Výsledky vášho úsilia nebudú presne také, aké by ste si predstavovali. Ale nepanikárte! Ste len na začiatku roka. V dlhoročnom partnerskom vzťahu si budete pamätať vrelý cit, ktorý ste si k milovanej osobe vypestovali. Bojíte sa, že vás vytlačí niekto mladší, aktívnejší alebo atraktívnejší. Ak vás niečo trápi, skúste sa o tom porozprávať medzi štyrmi očami. Postoj vášho blízkeho vás prekvapí.

Panna

Po nedávnej dovolenke sa cítite oddýchnutí, uvoľnení a plní energie. Na pracovisku by ste chceli, aby sa to premietlo do skvelých výsledkov. Musíte sa však uspokojiť len s tým dobrým. Napriek tomu presvedčíte svojich nadriadených, že ste pre nich nenahraditeľní. Milovaná osoba urobí prvý krok k zmiereniu a hviezdy vám radia, aby ste neváhali prijať jej ponuku. Nechcete si pokaziť začiatok roka drobnými hádkami alebo tichou domácnosťou. Schúliť sa v teplom náručí je príjemnejší program.

Čtěte také  Horoskop na 30. januára 2023: Objavte, čo pre vás dnes pripravili hviezdy!

Váhy

Počas tohto týždňa budete na pracovisku vystavení stresu. Na začiatku roka ste zavalení množstvom zodpovednosti a odpočinku. Oddané Váhy môžu mať problém s partnerom, ktorý príliš zasahuje do vašich rozhodnutí. Na tom by nebolo nič zlé, keby ste okolo toho nerobili rozruch ako malé deti. Pokúste sa pokojne vysvetliť, ako by to medzi vami malo fungovať. Ak stanovíte hranice, konflikty sa zmiernia. Váš náprotivok pravdepodobne koná tak, ako najlepšie vie.

Škorpión

Milý Škorpión, nenechaj sa vtiahnuť do žabomyších vojen, ktoré medzi sebou vedú tvoji kolegovia. Ak odoláte, máte šancu stať sa lídrom vo svojej skupine a položiť tak dobrý základ pre svoj profesionálny postup. Váš súkromný život nebude počas týchto dní narušený ničím, čo by si vyžadovalo vašu zvýšenú pozornosť alebo osobnú angažovanosť.

Strelec

Strelci sa vyžívajú v láske a citoch. Preto by ste mali byť opatrní, pretože aj mimo domova vás bude lákať opačné pohlavie. Máte šancu nadviazať mnoho dôležitých kontaktov, z ktorých aspoň jeden vás môže posunúť do netušených výšin. Do svojho spoločenského života by ste teraz mali investovať veľa času a prostriedkov. Nechcete predsa, aby vám niekto dravší vypálil rybník.

Čtěte také  Horoskop na 29. mája 2023: Objavte, čo pre vás zverokruh pripravil!

Kozorožec

Kozorožci budú mať tento týždeň problémy. Môžu mať problém s nadriadeným, ale kolegovia vás podporia. Svoju milú ste vo vzťahu rozmaznali. Na začiatku pytačiek ste okolo nej skákali a najradšej by ste jej zniesli modré z neba. A na tento druh služieb si rýchlo zvykla. Teraz je čas rozdeliť si povinnosti, inak sa budete navzájom šľahať.

Vodnár

Vodnári budú vo finančných záležitostiach naozaj nezvyčajní. Na vašich pleciach leží veľký problém a musíte mu venovať osobitnú pozornosť. Ukážete sa ako fantastickí rodičia, ktorým sa deti neboja zveriť s problémom, ktorý ich trápi. Aj keď máte chuť ich poučovať, zahryznete sa do jazyka a necháte ich hovoriť.

Ryby

Nová známosť s Rybami nedopadne dobre. Namiesto toho, aby ste smútili za láskou, ktorá nevyšla, sa obzrite okolo seba. Niekto sa do vás zaľúbil, ale nevie, či ste práve slobodný. Dajte im najavo, že sa nebránite vzájomnému spoznávaniu a uvidíte, aká lavína záujmu sa spustí. Dobré správy sú aj na pracovisku. Namiesto súperenia sa s kolegami tešíte zo synergie, keď vás ostatní vyhľadávajú pre vaše znalosti a skúsenosti.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.