Accueil » Novinky » Hra s rozdielmi: Dokážete nájsť 3 rozdiely medzi týmito 2 ilustráciami za 15 sekúnd? Výzva pre pozornejších

Hra s rozdielmi: Dokážete nájsť 3 rozdiely medzi týmito 2 ilustráciami za 15 sekúnd? Výzva pre pozornejších

Vyriešenie tejto hádanky si vyžaduje nielen vysoké IQ, ale aj vynikajúci zrak.

Jednoduchý online test vám pomôže zlepšiť koncentráciu a zrakové schopnosti. Presne to je prípad hry, ktorú vám dnes predstavíme. Pripravte sa teda na to, že zistíte, aké ste inteligentné a aké rýchle sú vaše oči. Prečítajte si pravidlá hry.

Prečo si urobiť tento (vizuálny) IQ test?

Test IQ sa často kombinuje s vizuálnou výzvou. Cieľom je zistiť, aké dobré sú vaše oči a aká je vaša inteligencia. Používateľov internetu tento typ hier vo všeobecnosti priťahuje, pretože sú zvyčajne prístupné veľkému počtu ľudí. Vo väčšine prípadov sa 95 % z nich nepodarí vyriešiť na prvý pokus, ale vypracujú si rôzne hádanky, ktoré sa objavia. Hľadáte takúto výzvu?

Ako vykonáte tento vizuálny test?

Najskôr si pozorne prečítajte názov. Cieľom je identifikovať 3 rozdiely, ktoré sa nachádzajú na obraze vodiča nákladného vozidla. Na nájdenie rozdielov máte len 15 sekúnd. Váš pozorovací zmysel a rýchlosť vášho mozgu budú v tomto krátkom čase podrobené skúške. Sústreďte sa a udržujte si ostrý zrak. Dokonca sa odporúča ísť na tiché miesto, aby ste sa vyhli rušivým vplyvom.

Čtěte také  Hra s rozdielmi: Na nájdenie 3 rozdielov máte 30 sekúnd! Test pre pozorných pozorovateľov
© Kulturologia

 

Nájdite 3 rozdiely na obrázku vodiča nákladného auta

Tieto dva obrázky sú tu prezentované spoločne. To vám uľahčí hľadanie, pretože nebudete v pokušení hľadať inde. Naskenujte prvý neklamný obrázok a zapamätajte si črty, farby a najmä prvky zobrazené na obrázku, ako je nákladné auto, vodič a jeho oblečenie, všetky detaily sa počítajú. Na základe týchto údajov by ste mali mať viac-menej predstavu o rozdieloch. Nezabudnite, že na ich identifikáciu máte len 15 sekúnd.

Odpoveď: 3 rozdiely na fotografii

Ak ste boli počas hry pozorní a sústredení, môžete ju úspešne absolvovať. V hre išlo o to, aby ste videli detaily na obrázku. Rozdiely boli v dĺžke okna nákladného auta, vo fúzoch vodiča a vo veľkosti loga na jeho bunde. Ak ste toto všetko identifikovali za 15 sekúnd, svoj test vizuálneho IQ ste zvládli na výbornú! Ak sa vám to nepodarilo, skúste to znova s inými obrázkami IQ testu, aby ste sa zlepšili.

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Nájdete nepárne rádio za 20 sekúnd?
© Kulturologia

 

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.