Accueil » Novinky » Hra s rozdielmi: Dokážete nájsť aspoň 5 zo 7 rozdielov za menej ako 20 sekúnd?

Hra s rozdielmi: Dokážete nájsť aspoň 5 zo 7 rozdielov za menej ako 20 sekúnd?

Prijmite túto vizuálnu výzvu a nájdite 7 rozdielov na ilustrácii za menej ako 20 sekúnd.

Táto vizuálna výzva je navrhnutá tak, aby otestovala vaše pozorovacie schopnosti a IQ. Tento IQ test sa stal zdravou zábavou pre mnohých používateľov internetu a je ideálny na zdokonalenie vašich intelektuálnych schopností. Môže vám tiež pomôcť posunúť hranice vášho mozgu v priebehu niekoľkých sekúnd.

Prezentácia úlohy: nájdite 7 rozdielov za menej ako 20 sekúnd

Vizuálne výzvy sú ideálne na to, aby ste hráčov v krátkom čase postavili pred skutočnú dilemu. Na obrázku vidíte dva obrázky, ktoré na prvý pohľad vyzerajú rovnako. Jeden z nich má však drobné rozdiely, ktoré nie je ľahké odhaliť.

Ak chcete úspešne absolvovať test, musíte venovať pozornosť každému detailu na obrázku. Nájdite si čas na tiché miesto, ďaleko od rozptýlenia a hluku.

Na obrázku je loď na mori, maják na pláži, vtáky a slnečník. Úlohou je nájsť 7 chýb na jednom z obrázkov. Musíte sa pokúsiť nájsť tieto rozdiely za menej ako 20 sekúnd.

Čtěte také  Ako si vyrobiť domáce hnojivo pre prírodnú záhradu?
© Kulturologia

 

Riešenie vizuálnej výzvy: nájdite 7 rozdielov na obrázku za menej ako 20 sekúnd

Našli ste 7 rozdielov na obrázku v stanovenom čase? Vynikajúce, ste bystrý pozorovateľ! Pre tých, ktorým sa ich nepodarilo nájsť, prinášame riešenie tejto vizuálnej výzvy s vysvetlením:

© Kulturologia

 

  • Chyba 1: všimnite si prítomnosť vtáka na lodi, zatiaľ čo na druhom obrázku nie je.
  • Chyba 2: Okno majáka je v červenom pásme. Ak sa pozriete pozorne, uvidíte, že farba okien nie je rovnaká.
  • Chyba 3: Pozrite sa na okienko na bielom páse.
  • Chyba 4: Pozrite sa na oblohu. Veľkosť mraku je iná.
  • Chyba 5: Ak sa zameriate na balón, všimnete si rozdiel vo farbe v strede balóna. Na jednej fotografii je žltá a na druhej zelená.
  • Chyba 6: Pozrite sa pozorne na skaly, uvidíte, že sú odlišné.
  • Chyba 7: Ak sa na plachtu pozriete pozorne, všimnete si, že tieň sa na jednotlivých fotografiách líši.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.