Accueil » Novinky » IQ test: 20 sekúnd je čas, ktorý potrebuje génius na nájdenie výsledku tejto hádanky.

IQ test: 20 sekúnd je čas, ktorý potrebuje génius na nájdenie výsledku tejto hádanky.

Roky, logické testy a reflexia sú veľmi populárne, najmä s rozmachom technológií. Ľudia radi riešia hádanky a hádanky.

Preto test du jour je ideálny pre zvedavé mysle, ktoré chcú otestovať svoj mozog. Toto je hlavolam, ktorý pozostáva z nájdenia 4-miestneho kódu z obrázka, ktorý má 5 nesprávnych, ale dávajúce vodiace kombinácie.

Tieto výzvy sú na sociálnych sieťach veľmi populárne a môžu zaťažiť vašu logiku a myslenie. Tak čo, ste pripravení na výzvu a nájdete kód? Poďme !

© Legrisou.fr

Pravidlá, ktoré treba dodržiavať pri riešení výzvy

Aby ste v tejto výzve uspeli, je potrebné sa sústrediť a pozorne sledovať. Musíte uspieť v nájdení správneho 4-miestneho kódu. Pravidlá, ktoré treba dodržiavať, sú jednoduché: pre každú kombináciu 4 čísel sú za sebou usporiadané farebné bodky.

Biely bod znamená, že jedna z číslic nie je prítomná, žltá bodka znamená, že jedna z číslic je prítomná, ale nie je v správnom poli, a zelená bodka znamená, že jedna z číslic sa nachádza v správnom poli. Táto výzva je dosť ťažká, ako ukazuje posúvač obtiažnosti na obrázku.

Čtěte také  Test osobnosti: Vyberte si svoj stromový list a zistite svoj psychologický profil!

Je preto potrebné dodržiavať tieto body a nájsť správnu kombináciu, aby ste uspeli pri hľadaní 4-miestneho kódu. Úspech v tejto výzve si vyžaduje veľkú koncentráciu a pozornosť k malým detailom. Použitím farebných bodiek umiestnených za každou kombináciou 4 číslic je možné nájsť správny kód a tak uspieť v tejto výzve.

Pozor ! Farebné bodky nie sú usporiadané v poradí. Máte len vy 20 sekúnd nájsť kód alebo dokončiť výzvu, preto buďte ostražití a dávajte pozor na poradie bodov.

Naša hádanka dňa je tu, aby vás otestovala a zlepšila vaše logické myslenie. Hádanku musíte vyriešiť aktívnym myslením a hľadaním správneho kódu. Je dôležité trénovať, aby ste si precvičili mozog a rozvíjali svoju logiku. Krížovky, sudokusy a hlavolamy sú na to ako stvorené!

V skutočnosti, pomáhajú vám duševne sa stimulovať a udržiavať alebo dokonca zlepšovať svoje analytické schopnosti, vašu koncentráciu a vašu inteligenciu. Pravidelným cvičením sa dá zlepšiť aj vaša schopnosť riešiť problémy a robiť rozhodnutia.

Čtěte také  Vizuálny test optickej ilúzie: Iba jastrabie oči dokážu rozpoznať rôzne farebné štvorce za menej ako 8 sekúnd

Nie je lepšie miesto ako naše hádanky, kde môžete uplatniť tieto praktické princípy! Skúste teda našu hádanku dňa a otestujte svoju logickú myseľ!

Nájdite kód výzvy a vyhrajte!

Nakoniec odhalíme kód dňa! Počkajte, neodchádzajte bez toho, aby ste o tom vedeli! Riešenie je znázornené na obrázku nižšie. Čísla, ktoré tvoria kód, sú farebné. Odpoveď je 3041.

© Legrisou.fr

Gratulujeme tým, ktorí našli odpoveď za menej ako 20 sekúnd! Ceníme si vašu snahu a odhodlanie vyriešiť túto výzvu.

Dúfame, že sa pri hraní našich hier budete baviť tak isto, ako sme si užili pri ich tvorbe. Chceme, aby ste vyzvali svojich priateľov a rodinu a zdieľali tento článok na sociálnych sieťach. Každý deň vynakladáme veľa času a úsilia na poskytovanie zábavných hier neváhajte ho zdieľať a hovorte o ňom vo svojom okolí.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.