Accueil » Novinky » IQ test: Ak sa pozorne pozriete, mali by ste na týchto obrázkoch nájsť viac ako 2 rozdiely.

IQ test: Ak sa pozorne pozriete, mali by ste na týchto obrázkoch nájsť viac ako 2 rozdiely.

Vyriešením tohto vizuálneho testu preukážete, že ste dôkladný človek!

V hre s chybami dokážu len tí najzručnejší detailisti rýchlo identifikovať rozdiely ukryté na fotografiách. Ak chcete uspieť v tejto vizuálnej hre, musíte byť predovšetkým metodickí, ale musíte tiež vedieť zachytiť všetky detaily a sústrediť sa na každý kút obrazu. Nájdite všetky rozdiely na obrázkoch nižšie, kým vyprší čas!

IQ test: „Nájdite všetky rozdiely ukryté v obrázkoch“.

Máte veľkú pozornosť? Zistite to v dnešnej vizuálnej hre.

Na vykonanie tohto testu stačí nájsť skryté chyby na nasledujúcich obrázkoch. Na týchto fotografiách pózuje dobre oblečený medveď. Na prvý pohľad nie je na týchto dvoch obrázkoch nič zlé a vyzerajú rovnako. Musíte však byť opatrnejší, pretože na týchto obrázkoch sú v skutočnosti viac ako 2 chyby. Na odpovede máte len 15 sekúnd. Ak chcete rýchlo nájsť rozdiely medzi týmito obrázkami, nájdite si pokojné miesto, kde sa môžete sústrediť, aby ste mali všetky šance na svojej strane! Keď ste pripravení, môžete začať.

Čtěte také  Optická ilúzia s ohromujúcou mysľou vás vyzve, aby ste do 12 sekúnd našli žabu na tomto obrázku

IQ test: odpovede na výzvu

Vypršalo 15 sekúnd? Je čas skontrolovať vaše odpovede. Koľko chýb sa vám podarilo nájsť v čase, ktorý ste mali k dispozícii? Ak ste uviedli len dva alebo tri rozdiely, je to dobrý začiatok, ale aj tak ste v teste neuspeli. Tieto fotografie v sebe skrývali nie 2 alebo 3, ale 5 rozdielov. Môžete si ich pozrieť v nasledujúcom riešení.

Riešenie: Päť chýb na obrázkoch sa týkalo medvedieho pravého ucha, farby jeho ľavého oka, ktoré zmodralo, ľavého vrecka na bunde, ktoré na druhom obrázku chýba, jeho pravej ruky a napokon tieňa na nohaviciach.

Ak ste našli všetky tieto odpovede, blahoželáme vám a vieme, že ste vynikajúci pozorovateľ. Napriek časovej tiesni ste sa dokázali maximálne sústrediť a nájsť drobné detaily, ktoré odlišovali obe fotografie.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.