Accueil » Novinky » IQ test: Ak ste génius, chýbajúci tvar nájdete za 15 sekúnd

IQ test: Ak ste génius, chýbajúci tvar nájdete za 15 sekúnd

Tento IQ test je skvelý spôsob, ako posúdiť úroveň svojej inteligencie a zároveň sa zabaviť.

Dnešný IQ test preverí vaše intelektuálne a vizuálne schopnosti. Ide o to nájsť chýbajúci tvar za menej ako 15 sekúnd. Táto úloha je ideálna na posúdenie toho, ako logicky uvažujete a či máte schopnosť rýchlo myslieť.

Ak sa vám podarí vyriešiť hádanku v krátkom čase, budete označení za čistého génia.

Prehľad testu IQ

Vizuálne hádanky sú skvelé na rozvoj vašich schopností. Zahŕňajú hľadanie riešenia pomocou intuície, uvažovania alebo logiky. Je to tiež skvelý spôsob, ako si vycibriť inteligenciu.

Dnešná úloha je pomerne jednoduchá a má podobu niekoľkých kociek, celkovo ôsmich vrátane jednej chýbajúcej. Všimnite si, že vo vnútri každej kocky sa nachádzajú dva geometrické útvary. Ak sa pozriete pozorne, môžete si tiež všimnúť, že tvary majú rôzne farby.

© scpen

 

Vašou úlohou je nájsť chýbajúci tvar, ktorý umiestnite na otáznik. Za týmto účelom si môžete vybrať zo 4 kociek, ktoré sa vám zobrazia v spodnej časti obrázka. Na dokončenie tohto vizuálneho testu a nájdenie správneho riešenia máte 15 sekúnd.

Čtěte také  Valentín: 4 dobré dôvody, prečo tento rok neoslavovať

Pozývame vás, aby ste klikli na tlačidlo „Ďalej“ nižšie a objavili riešenie na ďalšej strane.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.