Accueil » Novinky » IQ test: Ak ste génius, trojmiestny kód nájdete za menej ako 40 sekúnd!

IQ test: Ak ste génius, trojmiestny kód nájdete za menej ako 40 sekúnd!

Hádanky sú formou zábavy, ktorá nám umožňuje otestovať naše logické a kognitívne schopnosti. Stali sa veľmi populárnymi na sociálnych sieťach a ponúkajú nám každodenné výzvy, ktoré môžu byť zábavné a stimulujúce.

Dnes vám ponúkame veľmi zaujímavú hádanku: nájdite 3-miestny kód.

Princíp je jednoduchý: musíte nájsť 3-miestny kód analýzou obrázka, ktorý má 4 nesprávne kombinácie, ale poskytuje nápovedu. Vašou úlohou je nájsť správny kód z informácií, ktoré vám obrázok poskytuje.

Môže to znieť jednoducho, ale je to zložitejšie, ako to vyzerá! Budete musieť dávať pozor a sústrediť sa, aby ste našli správne riešenie tohto testu.

Teraz už viete, čo musíte urobiť! Tak si vezmite ceruzky a veľa šťastia!

© Orchidhouse

 

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Ak chcete uspieť v tejto úlohe, musíte sa pozerať a sústrediť. Ak chcete nájsť správny trojmiestny kód, musíte postupovať podľa nižšie uvedených pokynov:

Čtěte také  Test osobnosti: Vyberte si kvetináč spomedzi 5 a objavte svoj optimizmus!

Po každej kombinácii 3 čísel sa zobrazia usporiadané farebné bodky.

Biele bodky znamenajú, že jedno z čísel nie je prítomné, žlté bodky znamenajú, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom políčku, a zelené bodky znamenajú, že jedno z čísel je prítomné v správnom políčku.

Táto úloha je ľahkej úrovne, ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku. Budete sa musieť pozrieť na jednotlivé farebné bodky a určiť, ktoré z nich vám pomôžu nájsť správnu kombináciu.

Keď nájdete správny kód, môžete prejsť k úplne novej úlohe!

Pozor! Je dôležité skontrolovať, či sú farebné body umiestnené v správnom poradí. Ak to neurobíte, budete mať 40 sekúnd na nájdenie kódu alebo dokončenie úlohy, ktorá je veľmi náročná a zdĺhavá!

Je dôležité, aby ste si pravidelne udržiavali mozog v kondícii a stimulovali ho. Hádanka dňa je na to najlepší spôsob. Testuje logické a analytické schopnosti účastníkov.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Nájdete nepárneho papagája za 12 sekúnd?

Pri riešení hádanky budú musieť ľudia využiť svoje dedukčné a argumentačné schopnosti, aby našli správny kód. To dáva účastníkom pocit uspokojenia a povzbudzuje ich k vytrvalosti počas celého procesu.

Samozrejme, musia využiť aj svoju kreativitu, aby našli originálne riešenia zadaných problémov. Cvičením logického myslenia si účastníci môžu nielen zlepšiť svoje logické zručnosti, ale aj posilniť svoje celkové kognitívne schopnosti.

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie si môžete pozrieť riešenie na ďalšej strane.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.