Accueil » Novinky » IQ test: Ak ste génius, túto hádanku vyriešite za 15 sekúnd!

IQ test: Ak ste génius, túto hádanku vyriešite za 15 sekúnd!

Táto matematická úloha je ideálna na otestovanie vašej mozgovej kapacity, logiky a rýchlosti výpočtov.

Dnešnou úlohou je matematická hádanka, ktorá má otestovať váš inteligenčný kvocient. Je venovaná najmä prvej pomoci a bezpečnosti. Túto úlohu sa podarilo vyriešiť len veľmi málo ľuďom. Na vyriešenie tohto IQ testu máte časový limit 15 sekúnd. Ak to zvládnete, ste skutočný génius.

Prezentácia dnešnej úlohy

Dnešný IQ test hodnotí vašu schopnosť riešiť logické a matematické úlohy. Do hry môžete pozvať ďalších ľudí, aby bol test zábavnejší a zaujímavejší.

Prvý riadok vám ukazuje súčet troch operátorov, ktorý sa rovná 45.

V druhom riadku je jeden operátor plus jeden policajt, čo sa rovná 19.

V treťom riadku vidíte, že súčet dvoch policajtov sa rovná jednému hasičovi. Vaším cieľom je nájsť hodnotu hasiča so žltou prilbou.

© Kulturologia

 

Tipy, ktoré vám pomôžu

Ak chcete dokončiť úlohu, musíte sa najprv pozrieť na výsledky uvedené v prvých troch riadkoch. Potom musíte určiť hodnotu operátora ústredne a hodnotu policajta. Takto bude nájdenie hodnoty pre hasiča so žltou prilbou jednoduchšie.

Čtěte také  Vizuálny test optickej ilúzie: Len 5 % ľudí nájde číslo 833 za 14 sekúnd

Na nájdenie riešenia musíte použiť svoje logické uvažovanie, zmysel pre dedukciu a inteligenciu. Budete tiež potrebovať veľkú dávku sústredenia. Na to sa môžete vybrať na pokojné miesto, ďaleko od akéhokoľvek zhonu a rušivých vplyvov, ktoré by vám mohli prekážať.

Pozývame vás, aby ste klikli na tlačidlo „Ďalej“ nižšie a objavili riešenie na ďalšej strane.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.