Accueil » Novinky » IQ test: ak tvrdíte, že ste génius, skúste za 10 sekúnd nájsť viac ako jeden rozdiel v okolí vašej rodiny.

IQ test: ak tvrdíte, že ste génius, skúste za 10 sekúnd nájsť viac ako jeden rozdiel v okolí vašej rodiny.

Je čas dokázať si, že ste génius, pomocou tohto mimoriadne náročného IQ testu.

V tejto vizuálnej hádanke budete potrebovať nielen svoje kognitívne schopnosti, ale aj dobrý zrak. Patríte do tábora géniov alebo normálnych ľudí? Je na vás, či prekročíte svoje limity!

Pokyny na vykonanie tohto IQ testu

Vašou úlohou je pozrieť sa na dva obrázky nižšie a určiť ich rozdiely. Aby ste však mohli túto extrémnu výzvu splniť, musíte mať zaviazané oči. Na meranie času testu budete potrebovať aj stopky.

Má trvať len 10 sekúnd. Aby ste sa mohli dostať do správnych podmienok, je dôležité sústrediť sa a odložiť bokom všetko, čo by vás mohlo rozptyľovať. Upozorňujeme, že ak máte problémy so zrakom, nezabudnite si vziať okuliare.

Tu je odpoveď na tento IQ test

Možno sa vám to zdá neuveriteľné, ale medzi týmito dvoma obrázkami je takmer 5 rozdielov. Prvý rozdiel je vo vlasoch ženy. Druhým rozdielom je taška v matkinej ruke. Ak sa pozriete pozorne, ľavá noha dievčaťa nie je na oboch obrázkoch v rovnakej polohe. Ďalšiu chybu možno vidieť na otcovej košeli. Počet pneumatík na oboch autobusoch nie je rovnaký. Poslednú drží v ruke muž. Taška nie je na oboch obrázkoch podobná.

Čtěte také  Logický test: Zvýšte svoje IQ a nájdite kód za menej ako 40 sekúnd!

Ak by ste dokázali identifikovať rozdiely

Ak ste na výkresoch našli dve chyby za menej ako 10 sekúnd, považujete sa za génia. Nie každý dokáže rýchlo analyzovať obrázok. Ale vy ste to urobili. Ak sa vám podarilo nájsť 5 rozdielov, môžete si gratulovať, pretože ste vyriešili hádanku. Je to neuveriteľný výkon, ktorý dokazuje, že vám nič nechýba.

Ak ste neuspeli v IQ teste

Ak ste našli len jeden rozdiel alebo menej, nestačí to na vyriešenie hádanky. Pravdepodobne vám trvalo trochu dlhšie, kým ste našli ostatné rozdiely. Môže sa tiež stať, že vám zlyhala koncentrácia. Mali by ste však vedieť, že toto zlyhanie neznamená, že ste hlúpi. Mnohým ľuďom, rovnako ako vám, sa skladačku nepodarilo poskladať, a to je v poriadku.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.