Accueil » Novinky » IQ test: Dokážete nájsť chýbajúce číslo za menej ako 30 sekúnd?

IQ test: Dokážete nájsť chýbajúce číslo za menej ako 30 sekúnd?

Dnešný IQ test je pomerne zložitá matematická úloha, ktorú mnohí používatelia internetu nedokážu vyriešiť. Myslíte si, že ste dostatočne inteligentní na to, aby ste to zvládli? Skúste vyriešiť túto matematickú hádanku.

Ktovie, či sa tým zistí, že ste génius! Ak nie, bude to spôsob, ako zlepšiť svoju matematickú logiku a inteligenciu.

Vizuálny test: „Ktoré číslo v tejto číselnej postupnosti chýba?

Táto matematická hádanka vyzerá jednoducho, ale nenechajte sa oklamať ako ľudia, ktorí tento IQ test podcenili. Ak chcete vyhrať, musíte sa sústrediť a venovať tomuto vizuálnemu testu plnú pozornosť.

Ste pripravení? Nižšie vidíte tabuľku s 5 stĺpcami a 3 riadkami. Každé políčko obsahuje hodnotu, okrem jedného políčka, v ktorom musíte nájsť chýbajúce číslo. Na nájdenie tohto čísla máte 30 sekúnd.

© Kulturologia

Matematická hádanka: správna odpoveď

Ak ste prišli sem, znamená to, že 30 sekúnd uplynulo a vy si chcete skontrolovať svoju odpoveď.

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte orlie oči Nájdite číslo 61 medzi 91 za 14 sekúnd

Pozývame vás, aby ste klikli na „Ďalej“ a našli riešenie na ďalšej stránke.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.