Accueil » Novinky » IQ test: Dokážete premeniť túto šípku na 2 šípky, ktoré sa pohybujú len 4 zápalkami? Dokážte to teraz!

IQ test: Dokážete premeniť túto šípku na 2 šípky, ktoré sa pohybujú len 4 zápalkami? Dokážte to teraz!

Vyriešte tento hlavolam so zápalkami pre zábavu a zároveň otestujte rýchlosť svojho myslenia!

Zápasové výzvy sú vždy veľmi zábavné a zaujímavé. Tá, ktorú sme pre vás dnes pripravili, si vyžaduje dobrý postreh a maximálnu koncentráciu, aby ste hádanku vyriešili za niekoľko sekúnd.

Ak ste dostatočne inteligentní a rýchli v analýze, nebudete mať problém rýchlo nájsť riešenie tohto IQ testu. Ak nie, naši odborníci vám radi poskytnú niekoľko tipov pre vaše ďalšie pokusy!

Vizuálny test: Ktorú z týchto zápaliek treba presunúť, aby ste získali 2 šípky?

Ste pripravení? Potom objavte svoje mozgové cvičenie dňa! Na nasledujúcom obrázku je šípka zostavená z 8 zápaliek. Cieľom tohto testu je premeniť túto šípku na dve rôzne šípky.

Pravidlom je, že môžete presunúť iba 4 zápalky. Ak môžete, pokúste sa túto vizuálnu hádanku vyriešiť čo najrýchlejšie. Časový limit nie je stanovený, ale vždy si môžete svoj čas zaznamenať!

Čtěte také  Qi test: Ktoré ovocie sem nepatrí? Túto vizuálnu výzvu zvládnu len tí najšikovnejší
© Kulturologia

 

Teraz je to na vás!

IQ test: správna odpoveď

Dokončili ste výzvu? Ako sa vám darilo? Ak sa vám nepodarilo vytvoriť dve malé šípky z počiatočnej šípky, v teste ste neuspeli!

Riešenie tohto druhu hádaniek by ste si mali pravdepodobne precvičovať častejšie, aby ste si precvičili svoje neuróny a kognitívne reflexy. Naši odborníci odporúčajú zvýšiť svoju inteligenciu pomocou zábavných IQ testov na 20 minút denne.

Takto sa môžete efektívne pripraviť na ďalšie výzvy, ktorým chcete čeliť.

Myslíte si, že ste našli riešenie tejto hádanky? Potom porovnajte svoju odpoveď na nasledujúcej strane

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.