Accueil » Novinky » IQ test: Dokážete rozlúštiť reč tela? Iba 2 z 10 ľudí to urobia správne!

IQ test: Dokážete rozlúštiť reč tela? Iba 2 z 10 ľudí to urobia správne!

Dnešný test je testom analýzy a uvažovania!

Skúškou dňa je konfrontácia medzi oboma pohlaviami. Gesto tela jedného z týchto mužov môže určiť, či má o ženu záujem alebo nie. Mimochodom, vedeli ste, že muži majú väčší mozog ako ženy? V skutočnosti je o 8 až 13 % väčší ako ženský. Ale pozor, väčší mozog neznamená, že ste inteligentnejší. V dnešnom teste budete musieť využiť svoju inteligenciu, či už ste muž alebo žena.

Ktorý muž odpudzuje ženy svojím správaním?

Dnešný test je testom analýzy a uvažovania. Budete musieť použiť svoju logiku a poznať niektoré základné pojmy ľudského správania. Telo totiž dokáže hovoriť a gestá môžu mať veľmi presný výklad. Napríklad to, že sa druhej osobe nepozeráte do očí, znamená, že si neveríte.

Tento test je určený pre všetkých, mužov aj ženy. Pre ženy je obzvlášť zaujímavý, pretože sa dnes dozvedia veľa o mužoch. Ak chcete prejsť týmto vizuálnym testom, musíte pozorne preskúmať obrázok, aby ste zistili, kto nemá o ženu záujem.

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte bystré oči, nájdite číslo 6584 za 16 sekúnd
© scpen

 

Máte troch mužov s rôznymi postojmi. Každá z nich môže znamenať niečo špecifické. Tieto gestá môžu naznačovať veľa vecí, napríklad sebadôveru, strach, empatiu, hrdosť, všetky možné emócie.

Našli ste charakter?

Hoci nie ste psychológ ani odborník na ľudské správanie, môžete ľahko určiť, kto nie je otvorený vzťahu.

Riešenie testu

Nemáte odpoveď? Nebojte sa, poskytneme vám ju prostredníctvom vysvetlenia jednotlivých gest postáv.

1 – Muž s rukami položenými na páse. V tomto kontexte tento postoj naznačuje, že muž má o ženu záujem, ale je pre ňu výzvou. Výzva spočíva v tom, aby ho dokázala zviesť. Tento postoj tiež naznačuje, že je k dispozícii, ale chce si udržať kontrolu nad situáciou.

2 – Muž si drží kravatu. Tento muž naznačuje, že je otvorený vzťahu, ale tým, že si drží kravatu, dáva najavo, že mu chýba sebadôvera. To dáva žene všetky šance na to, aby ho zviedla.

Čtěte také  IQ test: Ktorý kôň je iný? Máte 10 sekúnd, 99 % z vás túto úlohu nezvládlo.

3 – Muž sediaci s prekríženými nohami. Tento posledný znak jasne ukazuje, že nemá o ženu záujem. Sedenie v pokoji znamená veľa, ale prekrížením nôh jasne naznačuje, že o ženu nemá záujem.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.