Accueil » Novinky » IQ test: Dokážete vyrovnať rovnicu pohybom dvoch zápaliek? 2 % ľudí sa tam dostane za menej ako 20 sekúnd. a ty?

IQ test: Dokážete vyrovnať rovnicu pohybom dvoch zápaliek? 2 % ľudí sa tam dostane za menej ako 20 sekúnd. a ty?

Často počúvame o testuje QI a hádanky, ale poznáte výzvu dňa? Máme počiatočnú rovnicu, ktorá je veľmi jednoduchá: 41-2 = 4. Žiaľ, táto rovnica je nesprávna a našou výzvou je urobiť to vyriešiť túto chybu za menej ako 20 sekúnd.

Aký druh test alebo z výzva je veľmi populárny na sociálnych sieťach. Ľuďom sa páči, že si môžu otestovať svoju inteligenciu a schopnosť riešiť problémy. Môže pomôcť zlepšiť matematické zručnosti a logické myslenie. Navyše umožňuje ľuďom byť kreatívni skúšaním rôznych riešení, aby našli správnu odpoveď.

© Legrisou.fr

Pre tých, ktorí sa na túto výzvu dnes necítia, vedzte, že vždy si môžete zacvičiť tak, že budete hľadať na internete podobné hádanky. Môžete tiež požiadať svojich priateľov alebo rodinu, aby vám dali svoje vlastné hádanky alebo výzvy, ktoré môžete spoločne vyriešiť.

Čtěte také  Pozorovanie Rozpoznaj rozdiel: Ak máte orlie oči, nájdite rozdiel medzi dvoma obrázkami do 22 sekúnd?

Tak či onak, nie je lepší spôsob, ako zlepšiť svoje kognitívne schopnosti a schopnosť riešiť problémy, ako sa zabávať s hádankami! Tak čo, ste pripravení na dnešnú výzvu?

Dnešná výzva: Vyriešte rovnicu

Dnes vám ponúkame hádanku, ktorá preverí vašu schopnosť riešiť hlavolamy. Aby ste to dosiahli, musíte pozorovať a sústrediť sa, aby ste našli odpoveď. Neváhajte myslieť mimo rámca, aby ste našli ten správny výsledok.

Dnes vám ponúkame riešenie rovnice zápasov. Ak to chcete urobiť, môžete presunúť iba 2 zápasy. Tak čo, ste pripravení na výzvu?

Aby sme vyriešili hádanku, musíme byť kreatívni a premýšľať. Pozorovanie a sústredenie sú základnými nástrojmi na dosiahnutie úspechu vo výzve. Je dôležité venovať čas sledovaniu každého detailu a premýšľaniu o možných riešeniach.

Nájdite si čas na hľadanie inovatívnych kombinácií medzi figúrkami a hernými prvkami a starostlivo zvážte každú možnosť.

Čtěte také  Optická ilúzia Rozpoznajte rozdiel v obrázku Puzzle: Dokážete nájsť rozdiel medzi dvoma obrázkami do 20 sekúnd

Čím viac času venujete sústredeniu sa na každý detail, tým väčšiu šancu máte na vyriešenie hádanky. Trpezlivosť a vytrvalosť sú kľúčom k dosiahnutiu vášho cieľa. Tak sa zhlboka nadýchnite a pristupujte k tejto výzve s nadšením!

Nájdite riešenie za menej ako 20 sekúnd!

Ak nájdete riešenie tejto výzvy za menej ako 20 sekúnd, budete medzi prvými, ktorí ju vyriešia! Táto hádanka je veľmi populárna na sociálnych sieťach vrátane Twitteru, Facebooku a Instagramu. Nižšie sme umiestnili obrázok, ktorý vám pomôže nájsť riešenie.

© Legrisou.fr

Budete dostatočne rýchly, aby ste našli odpoveď? Riešenie je 11-2=9. Gratulujeme tým z vás, ktorí našli odpoveď za menej ako 20 sekúnd!

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.