Accueil » Novinky » IQ test: Iba géniovia nájdu 5 rozdielov za menej ako 15 s. Ste pripravení na túto výzvu?

IQ test: Iba géniovia nájdu 5 rozdielov za menej ako 15 s. Ste pripravení na túto výzvu?

Myslíte si, že ste schopní dať riešenie tohto IQ testu v krátkom čase?

Rovnako ako pri ostatných testoch, aj pri tejto novej intelektuálnej a vizuálnej výzve budete musieť využiť svoje najlepšie mentálne schopnosti. Vopred vás varujeme, že ide o náročnú úlohu, ktorú dokážu vyriešiť len géniovia. 99 % tých, ktorí sa o to pokúsili, zlyhalo. Budete patriť k privilegovanému 1 % alebo k masám? Ak to chcete zistiť, bezodkladne objavte koncept testu IQ.

Vizuálna výzva: čo musíte urobiť na obrázku

Ak sa pozriete na testovací obrázok, okamžite si všimnete, že pozostáva z dvoch podobných obrázkov zoradených vedľa seba. Tieto ilustrácie zobrazujú dvoch príslušníkov orgánov činných v trestnom konaní, ktorí sa hádajú pred záznamom dopravnej situácie. Na prvý pohľad vyzerajú oba obrázky rovnako. Stále však existuje 5 prvkov, ktoré ich odlišujú.

V tomto IQ teste je vašou úlohou nájsť presné umiestnenie týchto rozdielov. Pri takomto pohľade sa výzva zdá byť jednoduchá. To však ani zďaleka neplatí v prípade časového limitu 15 sekúnd.

Čtěte také  IQ test: Ktorý trezor dokáže pirát otvoriť kľúčom? Vyriešte hádanku za pár sekúnd!

Ak chcete túto úlohu dokončiť v časovom limite, odporúčame vám, aby ste si dôkladne prezreli každý kúsok týchto dvoch obrázkov. Skúste sa zamyslieť nad tým, čím sa môžu vyznačovať a ako ich rozpoznať. Nesmiete vynechať žiadne detaily.

Testovacie riešenie

Nie je tento IQ test ani zďaleka jednoduchý vzhľadom na stanovený časový limit? Ak sa vám podarilo nájsť odlišnosti, znamená to, že máte neuveriteľnú vizuálnu obratnosť. Ak sa vám však nepodarilo získať 5 rozdielov včas, nenechajte sa odradiť. Nabudúce určite uspejete, ak si precvičíte naše ďalšie inteligenčné testy a vizuálne hádanky.

Tu je 5 rozdielov, ktoré treba nájsť, pozorne sa pozerajte!


Páčil sa vám tento IQ test? Ak áno, podeľte sa o svoje potešenie a odporučte ju svojim priateľom a rodine.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.