Accueil » Novinky » IQ test: Iba pozorovateľ dokáže v priebehu niekoľkých sekúnd rozpoznať 3 rozdiely v práci detí.

IQ test: Iba pozorovateľ dokáže v priebehu niekoľkých sekúnd rozpoznať 3 rozdiely v práci detí.

Ak ste dobrý pozorovateľ, prijmite vizuálnu výzvu čo najskôr!

Dnes vám ponúkame možnosť otestovať si svoju zrakovú ostrosť a zároveň sa zabaviť. Je to tiež zábavný spôsob, ako si zaostriť zrak. V tomto očnom teste znamená, že ste vynikajúci pozorovateľ.

Očný test: „Aké sú 3 rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami?

Dnešný očný test je hra na rozdiely. Preto budete musieť využiť svoje oko a vizuálnu pamäť, aby ste uspeli. Dobrí pozorovatelia by nemali mať problém sústrediť sa na detaily. A čo vy?

Na obrázku nižšie vidíte dve takmer identické fotografie dvoch mladých dobrovoľníkov, ktorí zbierajú odpadky. Obrázky nie sú úplne rovnaké, sú na nich rozdiely, ktoré vidí len pozorné oko.

Celkovo musíte identifikovať 3 chyby. Vašou úlohou bude identifikovať ich za 14 sekúnd. Pokúste sa nájsť rozdiely skôr, ako vyprší čas. Všimnite si, že za normálnych okolností sa táto hra s chybami skončí za 60 sekúnd.

Čtěte také  IQ test: Ako získať 5 trojuholníkov presunutím 3 zápaliek? Máte 40 sekúnd!

IQ test: Odpovede na test

Podarilo sa vám nájsť 3 rozdiely na týchto dvoch obrázkoch? Ako dlho vám trvalo nájsť rozdiely? Ak ste prekonali rekord 14 sekúnd, dobre ste urobili! To znamená, že máte veľmi vyvinutý zmysel pre pozorovanie, takže vám na týchto dvoch snímkach neunikol ani jeden detail.

Ak vám ani 60 sekúnd nestačilo na to, aby ste našli rozdiely, precvičte si ich pomocou ďalších vizuálnych hier na našej stránke.

Riešenie:

Mali ste si všimnúť polohu dievčenskej nohy a potom tvar pazúrika medzi chlapcovými rukami. Tretím rozdielom je odraz na klobúku dievčaťa. Pozrite sa na obrázok nižšie, aby ste videli tieto detaily.

Ak chcete ľahko uspieť vo vizuálnych hrách a stať sa dobrým pozorovateľom, začnite tým, že sa naučíte dobre sústrediť. Musíte pracovať na svojej trpezlivosti a rýchlosti myslenia. Potom by ste mali pravidelne prijímať vizuálne výzvy! Navštívte našu stránku a objavte desiatky vizuálnych testov všetkých druhov a pre všetky úrovne!

Čtěte také  IQ test: Ktorá kocka zodpovedá kocke na obrázku? Vyzvite svoje logické myslenie za 7 sekúnd

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.