Accueil » Novinky » IQ test: Je to tak ťažké, že len génius dokáže rozlíšiť tieto dve rodinné fotografie

IQ test: Je to tak ťažké, že len génius dokáže rozlíšiť tieto dve rodinné fotografie

Pripravte sa na to, že vás tento nový a náročný IQ test nadchne.

Tento IQ test je nepochybne taký náročný, že ho dokáže zvládnuť len niekoľko privilegovaných. Nielenže je ťažké nájsť skryté rozdiely, ale aj čas určený na vyriešenie úlohy je veľmi krátky. Ak sa vám tento test podarí dokončiť, dokážete, akí ste šikovní.

Ako absolvovať test IQ

Ide o inteligenčný test, ktorý spočíva v porovnaní dvoch viac-menej rovnakých obrázkov a nájdení troch prvkov, ktoré ich odlišujú. V tejto úlohe musíte porovnať obrázky šťastnej rodiny, ktorá sa zabáva v obývačke pred videohrou. Muži v rodine sa zabávajú s ovládačom v ruke, zatiaľ čo ženy sa zabávajú sledovaním hrania videohry.

V tomto IQ teste máte na zistenie rozdielov iba 10 sekúnd. Je to veľmi krátky čas a robí hru veľmi ťažkou. Ak chcete uspieť, musíte dávať pozor a predovšetkým mať dostatočne bystré oko. Snažte sa preto čo najviac sústrediť mimo hlučného prostredia a rušivých vplyvov, ktoré by vás mohli zmiasť.

Čtěte také  IQ test: Ste inteligentný? Dokážte to tým, že nájdete správne číslo!

Aké sú vaše výsledky? Zistite odpovede na tento IQ test

Našli ste 3 rozdiely? Blahoželáme vám. Ak ste to neurobili, nezúfajte. Ide najmä o malé vizuálne cvičenie, ktoré vás zabaví. Ak chcete mať nabudúce čo najväčšiu šancu, nezabudnite si precvičiť myseľ. Máme pre vás množstvo ďalších inteligenčných testov, ktoré vám pomôžu zlepšiť ostrosť zraku a zlepšiť úroveň koncentrácie.

Poskytli sme vám odpovede na tento IQ test, aby ste vedeli, čo vám uniklo.

Prvým rozdielom sú biele pruhy na otcovom svetri. Druhý rozdiel je v ruke dievčaťa stojaceho za pohovkou. Na jednom obrázku sú jej prsty viditeľné, zatiaľ čo na druhom chýbajú. Posledný rozdiel je v nohách chlapca. Na jednom obrázku je jeho päta výraznejšia ako na druhom.

Páčil sa vám tento IQ test? Ak áno, podeľte sa oň so svojimi priateľmi a rodinou. Bude to dobrá príležitosť, ako sa dobre zabaviť a postaviť sa im na odpor.

Čtěte také  IQ test: Čo je to za bolesť hlavy! Na obrázku brata a sestry musíte za 15 sekúnd nájsť 3 rozdiely.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.