Accueil » Novinky » IQ test: Kde je PINK? Ak ho v tejto výzve nájdete, nazveme vás „GENIE“.

IQ test: Kde je PINK? Ak ho v tejto výzve nájdete, nazveme vás „GENIE“.

Ak patríte medzi esá v riešení záhad, potom je táto vizuálna výzva vašou ďalšou výzvou: dokážete ju vyriešiť? Budete mať len niekoľko sekúnd.

Najzáhadnejšie vizuálne výzvy často skúšajú vašu trpezlivosť a rýchlosť na internete. Niektoré z týchto hier sú „naozaj“ ťažké: zvládnete najmä túto? Nižšie sú uvedené pokyny a dúfame, že ich vyriešite ako „GENIUS“.

mentálne výzvy proti času? Áno, je to jediný spôsob, ako dokázať svoju veľkú rýchlosť. Vedeli ste, že túto úlohu vyriešilo menej ako 5 % žiakov? Preto vás žiadame, aby ste sa plne sústredili, takže poďme!

Kde je ukrytá farba PINK?

Je čas zažiariť! Toto mentálne cvičenie je ako máloktoré iné, pretože vás žiadame, aby ste našli JEDNU RŮŽU; máte na to len niekoľko sekúnd, len 6 sekúnd na prekonanie dnešného rekordu! Pokúsme sa nájsť kvet v tomto zhromaždení dievčat:

Našli ste PINK? Ak ho stále nemôžete nájsť, táto mentálna výzva vás pravdepodobne poráža. Vezmite si túto nápovedu: požiadame vás, aby ste sa pozreli na obrysy a línie, možno na ružu, ktorá je zamenená za niečo iné.

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Skúste nájsť nepárne náušnice na tomto obrázku

Nájdime kvetinu!

Koniec času! Teraz vám gratulujeme, ak sa vám to podarilo, ale zároveň vám nechávame odpoveď na túto internetovú TOP výzvu: Stačilo vidieť KVET na hlave ženy afrického pôvodu: Vidíte ten kvet v jej vlasoch? Našli sme ho!

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.