Accueil » Novinky » IQ test: Koľko štvorcov vidíte v tejto skladačke?

IQ test: Koľko štvorcov vidíte v tejto skladačke?

Ponúkame vám tento IQ test na vyhodnotenie vašich pozorovacích schopností a inteligenčného kvocientu.

Hádanky prispievajú k vašej pohode a zároveň udržiavajú váš mozog v dobrej kondícii. Riešenie výziev alebo hádaniek rozvíja vašu mozgovú kapacitu a pamäť.

Dnešný test je zábavný a zároveň užitočný na stimuláciu vášho mozgu.

Prehľad testu IQ

Tento IQ test vám pomôže udržať si bystrý mozog tým, že precvičí vašu myseľ. Je vzrušujúca a zábavná, pomáha vám vypnúť pri riešení hádanky. Môžete sa tak zbaviť stresu a starostí každodenného života.

Dnešná úloha preverí vaše pozorovacie schopnosti, logické dedukcie a riešenie hádaniek. Možno si myslíte, že tento typ cvičenia je pre myseľ únavný. Naopak, je to rozcvička najdôležitejšieho svalu: mozgu.

Na obrázku sú zápalky usporiadané do štvorca. Vaším cieľom je nájsť presný počet štvorcov na obrázku. Môžete si vziať toľko času, koľko chcete, pretože čas nie je obmedzený.

Čtěte také  IQ test: Ak ste génius, chýbajúci tvar nájdete za 15 sekúnd
© Kulturologia

 

Malý tip, ktorý vám pomôže

Riešenie tejto hádanky si vyžaduje maximálnu koncentráciu. Musíte tiež využívať svoju zrakovú ostrosť a zmysel pre logiku. Riešenie tejto hádanky sa na prvý pohľad zdá byť jednoduché.

Dajte si však pozor, pretože to nie je také jednoduché, ako to vyzerá.

Neponáhľajte sa a pozorne počítajte štvorčeky. Vyhľadajte štvorčeky, ktoré na vás vyskočia, na niekoľko sekúnd odvráťte zrak a potom sa na obrázok pozrite znova. Týmto spôsobom sa vám informácie, ktoré ste na začiatku prehliadli, stanú zrejmými.

Toto cvičenie si vyžaduje veľa trpezlivosti, pozorovania a pozornosti. Nenechajte sa rušiť ruchom vonku a izolujte sa na tichom mieste.

Riešenie nájdete kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.