Accueil » Novinky » IQ test: Ktorá nádrž sa naplní skôr? Otestujme vaše IQ!

IQ test: Ktorá nádrž sa naplní skôr? Otestujme vaše IQ!

Dnes vám dáme zábavnú logickú úlohu. Dnešná úloha znie: Ktorá nádrž sa naplní ako prvá?

Logické výzvy sú čoraz populárnejšie. Spočívajú v analýze obrázka a hľadaní riešenia záhadného problému. Tentoraz je na obrázku zobrazených niekoľko vodovodných potrubí, z ktorých niektoré sú zablokované.

Vašou úlohou je zistiť, ktorá nádrž sa naplní ako prvá.

© scpen

 

Na vyriešenie tejto úlohy budete potrebovať svoje rozumové schopnosti a zdravý rozum. Budete musieť uvažovať logicky a uistiť sa, že každá rúrka je správne zapojená.

Takže ste pripravení na túto úlohu? Už sa nevieme dočkať, ktorá nádrž sa naplní ako prvá!

Otestujte svoje schopnosti a zistite, ktorá nádrž sa naplní ako prvá!

Pozorne si prezrite obrázok, sústreďte sa a pokúste sa zistiť, ktorá nádrž bude plná ako prvá. Môžu tam byť nástrahy, preto dávajte pozor! Úroveň obtiažnosti testu si môžete pozrieť na posuvník na obrázku.

Čtěte také  Vizuálny test: Nájdite žabu, ktorá sa na tomto obrázku zamaskovala!

Je len na vás, či túto výzvu prijmete!

Pozývame vás, aby ste klikli na „Ďalej“ nižšie a objavili riešenie na ďalšej strane.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.