Accueil » Novinky » IQ test: Ktorá z týchto dvoch žien je matkou dieťaťa? Na vyriešenie hádanky máte 10 sekúnd

IQ test: Ktorá z týchto dvoch žien je matkou dieťaťa? Na vyriešenie hádanky máte 10 sekúnd

Dokážete v tomto novom náročnom teste rozpoznať chlapcovu matku?

Tento IQ test je vizuálnou výzvou a logickým cvičením. Je to jedna z najobľúbenejších online hádaniek, ale zároveň aj jedna z najzložitejších. Ak sa vám podarí nájsť správnu odpoveď v rekordne krátkom čase, znamená to, že ste génius inteligenčného testu. Budete patriť do tejto kategórie? Ak to chcete zistiť, pozývame vás na túto výzvu. Veľa šťastia!

Kto je matkou dieťaťa? Pravidlá hry

Dnešný mentálny test spočíva v identifikácii matky dieťaťa. Na obrázku je malý chlapec, ktorý sedí nízko nad zemou. Po oboch stranách sedia na stoličke dve ženy a pozerajú smerom k dieťaťu. Jedna z nich je jeho matka a vy nám musíte povedať, ktorá.

Ak chcete uspieť v tejto úlohe, musíte byť pozorní a mať dostatočne bystré oko, aby ste si všimli drobné detaily na obrázku. Musíte sa tiež dobre sústrediť, keďže máte len 10 sekúnd. Bez týchto vlastností sú vaše šance na úspech minimálne. Navyše len málo ľudí sa môže pochváliť tým, že našli matku dieťaťa v stanovenej lehote.

Čtěte také  IQ test: Ktorý kôň je iný? Máte 10 sekúnd, 99 % z vás túto úlohu nezvládlo.

Hneď ako sa budete cítiť pripravení, pozývame vás na test. A hneď ako dostanete odpoveď alebo vám uplynie niekoľko sekúnd, zistite nižšie, či ste v teste IQ uspeli alebo nie.

© Kulturologia

 

Zistite, kto je matkou dieťaťa: riešenie

Premýšľate o odpovedi, ale nie ste si istí? To je v poriadku. Ponúkame vám riešenie tohto mentálneho testu, aby ste si mohli byť istí. Ak ste sa však pomýlili, nezabudnite, že to nič nedokazuje. Tento test meria vaše vizuálne a logické schopnosti. V žiadnom prípade vás však neurčuje. Ak chcete nabudúce úspešne prejsť, jednoducho trénujte. Zrak a mozog si zvyknite pracovať rýchlo.

Okrem toho by ste mali vedieť, že matka chlapca je žena naľavo. Dôvodom tejto odpovede je, že chlapec, aby sa cítil sebaisto, sa k nej otáča a hrá sa jej smerom. Okrem toho má žena pokrčené nohy. Ide o ochrannú pozíciu.

Čtěte také  IQ test (vizuálny): Podarí sa vám zistiť, čo je na tomto obrázku zlé?

Ako dlho trvalo identifikovať matku tým z vás, ktorí ste ju našli správne? V každom prípade si môžete zablahoželať, pretože tento náročný IQ test zvládol len málokto.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.