Accueil » Novinky » IQ test: Ktorý kôň je iný? Máte 10 sekúnd, 99 % z vás túto úlohu nezvládlo.

IQ test: Ktorý kôň je iný? Máte 10 sekúnd, 99 % z vás túto úlohu nezvládlo.

Myslíte si, že zvládnete tento vírusový test? Len 2 z 10 ju zvládli vyriešiť v stanovenom čase.

Táto nová vizuálna výzva sa v poslednom čase stala jednou z najvírusovejších, pretože má pomerne vysokú úroveň zložitosti. Myslíte si, že dokážete vyriešiť úlohu a prekonať extrémny rekord? Nájdite všetky pravidlá v nasledujúcich riadkoch.

Vizuálna výzva: kde je iný kôň?

Existuje číslo, ktoré väčšine ľudí nesedí, a vašou úlohou je nájsť ho za 10 sekúnd. Pozorne si prezrite každý detail vírusového obrázku a nájdite rôzne kone v čo najkratšom čase.

Ak sa vám nepodarilo nájsť správneho koňa, nebojte sa, my vám dáme správnu odpoveď. Pamätajte, že čím viac vírusových problémov budete riešiť, tým viac budete zdokonaľovať svoje techniky, až sa stanete odborníkom.

Bez ďalších zbytočných rečí prejdime k riešeniu tejto vizuálnej výzvy, ktorú dokázalo vyriešiť len 1 % používateľov.

 

Čtěte také  IQ test: Ak nájdete 3-miestny kód za menej ako 30 sekúnd, ste génius!

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.