Accueil » Novinky » IQ test: ktorý pohár bude plný ako prvý? Test, ktorý práve teraz otriasa webom

IQ test: ktorý pohár bude plný ako prvý? Test, ktorý práve teraz otriasa webom

Pomocou tohto IQ testu zistíte, ako ste pozorní. Pozorne sa pozrite na obrázok a hrajte!

Testy IQ sú niekedy komplikované. Väčšinou sa stretávame s testami, ktoré sa na prvý pohľad zdajú jednoduché, ale sú rovnako zložité. Tak je to aj v prípade tohto testu IQ, ktorý vám ponúkame. Vyriešením tohto problému zistíte, aké ostré je vaše videnie.

Z čoho pozostáva tento IQ test?

V tomto teste sa zobrazí obrázok, na ktorom máte uhádnuť, ktorý pohár sa naplní ako prvý, ak doň nalejete džbán s nápojom. Pozrite si obrázok a odpovedzte na otázku. Stačí vypočítať príchod nápojov vo vzťahu k polohe pohárov a dĺžke potrubia.

Táto hádanka vyzerá na prvý pohľad jednoducho. Bez dobrej koncentrácie to však nie je také jednoduché. Aby ste dokázali problém rýchlo rozpoznať, potrebujete dobré oko. Môže to chvíľu trvať, ale neponáhľajte sa! Našli ste odpoveď?

Riešenie testu IQ

Našli ste odpoveď? Prvým a jediným pohárom, ktorý sa má naplniť, je pohár číslo 2.

Čtěte také  IQ test: Ak ste génius, dokážete nájsť 7 rozdielov za menej ako 15 sekúnd!

Ak máte správnu odpoveď, môžete absolvovať ďalšie testy IQ na posúdenie vašej schopnosti sústrediť sa a ostrosti videnia.

Ak sa vám to nepodarí, pozrite sa na obrázok znova. Uvidíte, že všetky ostatné potrubia vedúce k ostatným okuliarom sú v určitom bode zablokované. To znamená, že tieto poháre, okrem pohára číslo 2, sa vôbec nenapijú.

V tomto IQ teste nakoniec nejde o to, ktorý pohár sa naplní skôr, ale o to, ako jasne vidíte.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.