Accueil » Novinky » IQ test: Musíte byť veľmi šikovní, aby ste našli 4-miestny kód za menej ako 30 sekúnd!

IQ test: Musíte byť veľmi šikovní, aby ste našli 4-miestny kód za menej ako 30 sekúnd!

Hádanka dňa je nájsť 4-miestny kód. Toto je veľmi obľúbené logické a myšlienkové cvičenie a väčšina ľudí si ho užíva. výzvy na sociálnych sieťach. Nápovedy sú prítomné na obrázku s piatimi falošnými kombináciami, ktoré treba vylúčiť, aby sa našiel tajný kód.

Tieto testy logiky a myslenia sú ideálne na stimuláciu mozgu a zlepšenie schopností riešiť problémy. Sú tiež zábavné a môžu vám pomôcť sústrediť sa na jednu úlohu v danom čase. Aký je teda kód? Pokúste sa nájsť kód analýzou obrázka!

Legrisou.fr

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Riešenie tejto hádanky si vyžaduje dobrý postreh a sústredenie. Ak chcete nájsť správny štvormiestny kód, postupujte podľa týchto pravidiel: Skontrolujte farebné bodky po každej štvormiestnej kombinácii.

  • biela bodka znamená, že jedno z čísel nie je prítomné.
  • žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli
  • zelená bodka znamená, že jedno z čísel je v správnom poli. Táto úloha má náročnú úroveň, ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku.
Čtěte také  Test optických ilúzií: Ak máte orlie oči, nájdite slovo Face za 13 sekúnd

Preto je dôležité pozorovať a sústrediť sa, aby ste v tejto úlohe uspeli.

Pozor! Farebné body nie sú vždy umiestnené v správnom poradí. Takže máte len 30 sekúnd na nájdenie kódu alebo dokončenie úlohy.

Hádanky sú skvelým spôsobom, ako trénovať mozog a stimulujú vašu logickú myseľ. Pomôžu vám zlepšiť schopnosti riešiť problémy a nájsť kreatívne riešenia. Hádanky pôsobia na vašu pamäť, koncentráciu a schopnosť rýchlo sa rozhodovať.

Okrem toho vám môžu pomôcť rozvíjať analytické schopnosti a schopnosti riešiť problémy, ktoré sú užitočné v každodennom živote. Je dôležité precvičovať mozog, aby ste si ho udržali v dobrej kondícii a zdraví. Dobrým spôsobom, ako to urobiť, je prijať výzvu každého dňa a hľadať správny kód. Pomôže to stimulovať vašu myseľ a zlepšiť vaše kognitívne schopnosti.

Odhaľme kód dňa!

Počkajte, práve sa chystáme odhaliť kód dňa! Riešenie je zobrazené na obrázku. Čísla, ktoré tvoria kód, sú podfarbené a kód je 7480. Komu sa podarilo nájsť odpoveď za menej ako 30 sekúnd?

Čtěte také  Test osobnosti: prvá vec, ktorú vidíte, odráža vaše správanie!

Legrisou.fr

Gratulujeme tým, ktorí uspeli! Všetkým želáme deň plný ďalších výziev.

Páčila sa vám táto hra? Potom neváhajte sa o ňu podeliť s ostatnými a pozvať svojich priateľov a rodinu, aby ju objavili ! Do vytvorenia týchto zábavných hier sme vložili veľa času a úsilia, takže zdieľanie tohto článku na Facebooku, Instagrame alebo Twitteri by nás veľmi potešilo.

Neváhajte a vyzvite svojich priateľov a rodinu, aby vyskúšali našu hru!

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.