Accueil » Novinky » IQ test: Na tomto obrázku je chyba, dokážete ju odhaliť za menej ako minútu? Najlepší čas!

IQ test: Na tomto obrázku je chyba, dokážete ju odhaliť za menej ako minútu? Najlepší čas!

Zábavná výzva, ktorá otestuje vaše zručnosti

Génius má pôsobivú inteligenciu, ktorá je spojená aj s neúprosnou logikou. Pomocou tohto cvičenia môžete zistiť, či ste dostatočne inteligentní a logickí na to, aby ste sa mohli nazývať géniom. Naozaj, v priebehu jedného alebo dvoch pohľadov by ste mali byť schopní nájsť presné riešenie tejto hádanky. Je to príležitosť využiť svoje intelektuálne schopnosti a zároveň sa zabaviť.

Čo sa od vás v tejto úlohe očakáva

Fotografia je uvedená nižšie:

© Kulturologia

 

Na tej je stavba, ki je vidna od zunaj. Vendar je na sliki napaka, kot lahko vidite. Vaš cilj je torej prepoznati to napako.

Edina omejitev je, da imate na voljo manj kot minuto, da razumete in najdete težavo na tej sliki. Če vam to uspe v tem času, je to vrhunec genialnosti. Zato bo od tega, kako hitro boste opravili ta izziv, odvisno, ali ste dovolj pametni, da ste genij, ali ne.

Čtěte také  Test optických ilúzií: Ak máte jastrabie oči, nájdite číslo 32 za 13 sekúnd

Vendar pa poskrbite, da boste med izvajanjem te vaje sproščeni. Nobenega razloga ni, da bi se obremenjevali ali pritiskali nase. Ravno nasprotno, stres je lahko velika ovira. Zato si vzemite čas, da se sprostite, se osredotočite in poskusite opraviti izziv. V pomoč vam je majhen namig: na tej sliki ima očitno logično napako. Ne osredotočajte se samo na stavbo, temveč si skušajte ogledati sliko kot celoto.

Čas je potekel. Ste genij ali ne?

Povprečna oseba bi ugotovila, kaj je na sliki narobe, medtem ko bi genij napako ugotovil takoj. Ne pozabite, da vas lahko upočasni stres ali pomanjkanje koncentracije. Zato se morate za uspeh najprej sprostiti. Tako se boste lažje osredotočili.
Logična napaka, ki ste jo morali ugotoviti, je bila res na stavbi, vendar ste si morali za njeno ugotovitev najprej ogledati celotno sliko in nato preveriti vse majhne podrobnosti.

Čtěte také  IQ test: Iba GENIE dokáže vyriešiť túto zložitú hádanku: kto je najmenej divoký a nebezpečný?
© Kulturologia

 

Použitím tejto techniky ste mohli preukázať svoju inteligenciu. Na prvý pohľad sa všetko zdá byť logické, ale mal vám vyskočiť jeden detail: čas, ktorý ukazujú hodiny na budove. Ak by ste sa na budovu len pozreli, potom áno, nie sú tam žiadne konštrukčné chyby. Ak ste sa však pozreli na celý obrázok, mali ste si všimnúť, že bol urobený pri západe slnka, keď hodiny ukazujú 14.00.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.