Accueil » Novinky » IQ test: Na tomto obrázku je skrytá chyba, ale len géniovia ju dokážu nájsť za 7 sekúnd

IQ test: Na tomto obrázku je skrytá chyba, ale len géniovia ju dokážu nájsť za 7 sekúnd

Použite svoje dedukčné schopnosti a nájdite chybu!

Hoci prezentovaný obrázok vyzerá dokonale, niečo nie je v poriadku. Chyba môže byť v odraze zrkadla alebo v dekorácii. Je na vás, aby ste to zistili. Poznáte v tejto súvislosti najväčšie prírodné zrkadlo na svete? Je to Salar de Uyuni, čo je soľná púšť, ktorá sa pri daždi mení na prírodné zrkadlo. Môže tak úplne odrážať oblohu, ktorá ju pokrýva mrakmi. V teste, ktorý vám ponúkame, budete musieť zistiť, čo sa skrýva za odrazom tohto zrkadla.

Čo je na tomto zdanlivo obyčajnom obraze zlé?

Dnešný test si vyžaduje výnimočné zrakové schopnosti, ale aj bystrú analytickú myseľ, aby ste odhalili chybu na obrázku. Hoci tento test nie je nevyhnutne ťažký, vyžaduje si určité zručnosti. Je preto určený najmä pre dospelých a malé deti, ktoré dokážu veľa dedukovať.

Čtěte také  Test osobnosti: Vyberte si kvetináč spomedzi 5 a objavte svoj optimizmus!
© scpen

 

Na to, aby ste prešli týmto vizuálnym testom, musíte obrázok dôkladne preskúmať a určiť, ktorý prvok nezodpovedá určitej logike. Chybou môže byť objekt, kulisa, farba alebo celkový vzhľad, ktorý nezapadá do ostatných prvkov obrázka. Je nevyhnutné venovať pozornosť celému obrazu. Kontrolujte zhora nadol, ale aj zhora nadol a buďte veľmi ostražití a vnímaví. Upozorňujeme, že tento test je časovo obmedzený a na nájdenie chyby máte len 7 sekúnd.

Našli ste na obrázku chybu?

Hodiny sa zastavili a 7 sekúnd uplynulo. Test sa skončil. Dúfame, že ste tento test zvládli a našli ste odpoveď. Ak ste nevideli nič zlé, tu je riešenie tohto testu ostrosti.

Riešenie testu

Na prvý pohľad tento obrázok zobrazuje ženu, ktorá sa pozerá do zrkadla, teda zatiaľ nič nezvyčajné. Váš mozog však musel zachytiť niečo, čo zostáva nelogické, a muselo ho to rozrušiť. Pri podrobnejšom skúmaní je skutočne niečo v neporiadku. Chyba je v zrkadle. Ak ste použili svoju logiku, odraz krému má nesprávnu farbu. V skutočnosti odraz vždy predstavuje tú istú vec identicky, ale v opačnom smere ako materský obraz.

Čtěte také  Test osobnosti: To, čo vidíte ako prvé, odhalí vaše silné stránky! Urobte si test.
© scpen

 

Tento test bol obzvlášť ťažký, a ak ste našli odpoveď, môžete byť na svoj postreh hrdí. Pre tých z vás, ktorí ste ho nezvládli, sú na našej stránke k dispozícii ďalšie logické testy.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.