Accueil » Novinky » IQ test: Na zistenie 5 rozdielov u chladného dieťaťa nečakane nestačí pozorovanie! Skúste ich nájsť.

IQ test: Na zistenie 5 rozdielov u chladného dieťaťa nečakane nestačí pozorovanie! Skúste ich nájsť.

Ukážte, že ste viac ako len dobrý pozorovateľ pomocou tohto IQ testu!

W grze różnicowej dobry obserwator będzie potrafił zauważyć niepodobieństwa i zmiany, które odróżniają dwa identyczne obrazy. Dzisiejsza gra na błędy jest dość trudna. Aby rozwiązać ten test IQ, skoncentruj się jak najbardziej.

Test IQ: „Znajdź 5 błędów pomiędzy dwoma zdjęciami tego dziecka.

W tym teście IQ będziesz musiał uważnie przyjrzeć się poniższemu obrazkowi, aby znaleźć ukryte różnice. Na poniższym zdjęciu widać dwa identyczne zdjęcia dziecka. Wygląda to tak, jakby się przeziębił i miał zamiar się przeziębić. Choć na pierwszy rzut oka zdjęcia po prawej i lewej stronie wyglądają tak samo, okazuje się, że jest 5 szczegółów, które je różnią.

Na vyriešenie tohto vizuálneho testu nie je stanovený žiadny časový limit, pretože je už dosť náročný. Ak však hráte s viacerými hráčmi, môžete si zaznamenať čas, ktorý každý z vás potreboval na nájdenie 5 rozdielov, aby ste určili víťaza.

Čtěte také  IQ test: Uhádnite, ktorý pohár sa naplní ako prvý. Túto výzvu zvládnete za menej ako 20 sekúnd!

IQ test: odpovede na výzvu

Ak ste mali problém nájsť rozdiely, skúste šťastie ešte raz s nasledujúcou nápovedou!

Tip: Tri z piatich rozdielov sú v skutočnosti na tvári dieťaťa.

Ešte stále sa vám nepodarilo identifikovať ich všetky? Potom vám povieme, kde sú medzi chlapcovými obrázkami chyby!

Riešenie: Päť rozdielov bolo :

  • odraz na chlapcových rozstrapatených vlasoch;
  • orientácia jeho úst;
  • polohu rúk, na prvom obrázku je pravá ruka nad ľavou;
  • list po jeho pravici, ktorý je na druhom obrázku;
  • krík vľavo dole, ktorý na prvom obrázku chlapca chýba.

Ak ste odpovedali správne, blahoželáme vám! Ste seriózny človek a máte dobré pozorovacie a analytické schopnosti. Ak nie, vždy si môžete zlepšiť svoje schopnosti absolvovaním iných testov IQ.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.