Accueil » Novinky » IQ test: Nájdete 3 rozdiely medzi 2 obrázkami? Inteligentní ľudia ich ľahko rozpoznajú.

IQ test: Nájdete 3 rozdiely medzi 2 obrázkami? Inteligentní ľudia ich ľahko rozpoznajú.

Ak máte radi vizuálne hádanky, táto nová intelektuálna výzva vás určite poteší!

Podobne ako pri ostatných IQ testoch, aj tento si vyžaduje pozornosť a dobré oči. Ide o vizuálnu úlohu, v ktorej musíte porovnať dva obrázky a nájsť tri prvky, ktoré ich odlišujú. Na prvý pohľad to vyzerá jednoducho. Nenechajte sa však oklamať vzhľadom. Na dosiahnutie úspechu potrebujete dobrý úsudok. Ak si myslíte, že máte takúto vlastnosť, bezodkladne zistite, aký je obraz tohto testu IQ.

Prijmite výzvu, zistite, čo robiť s týmto IQ testom

Na zobrazenom obrázku máte dve rovnaké ilustrácie… alebo aspoň vyzerajú podobne. Na prvý pohľad by ste si skutočne mysleli, že ide o tú istú postavu: matka s malou dcérou hľadia na školský autobus v diaľke, všetky v žltom. Pravdepodobne tam stoja a čakajú na príchod vozidla a vítajú niekoho, kto sa chystá vystúpiť z autobusu.

Pri bližšom pohľade na tieto dva obrázky vedľa seba sú však zjavné rozdiely. Odlišujú ich od seba najmä 3 prvky. V tomto IQ teste musíte nájsť tieto odlišnosti. Musíte rýchlo a inteligentne porovnať tieto dve ilustrácie. Zhlboka sa nadýchnite vzduchu a upokojte sa. Snažte sa sústrediť, aby ste ľahšie rozpoznali skryté prvky.

Čtěte také  IQ test: Dokážete správne zostaviť rovnicu presunutím jednej zápalky za menej ako 30 sekúnd?

Či už nájdete rozdiely alebo nie, tu sú odpovede na IQ test

Podarilo sa vám po nejakom čase nájsť 3 požadované rozdiely? Ak áno, blahoželáme vám. Ak sa vám však nepodarilo nájsť všetky, nie je to nič hrozné. Nebojte sa, je to len test rozptýlenia. Hoci stimuluje vaše kognitívne schopnosti, stále je to rozptýlenie, ktoré zabíja čas. Ak však chcete zvládnuť naše ďalšie výzvy a obstáť v nich na výbornú, zvážte tréning svojho mozgu. Máme pre vás pripravené ďalšie testy, ktoré vám pomôžu zlepšiť váš zrak a koncentráciu.

Medzitým zvážte zistenie riešenia tohto IQ testu. Budete môcť zistiť, aké detaily ste prehliadli.

Prvý rozdiel je vo dverách autobusu: na jednom z obrázkov sú menšie. Druhý rozdiel je v matkinom svetri. Všimnite si, že na jednom obrázku je na okrajoch odevu biely pruh. Nakoniec sa pozorne pozrite na krík vedľa dievčaťa. Línie nie sú na oboch obrázkoch rovnaké.

Čtěte také  IQ test: Ktorá nádrž sa naplní skôr? Otestujme vaše IQ!

Páčil sa vám tento test? Neváhajte sa oň podeliť so svojimi priateľmi.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.