Accueil » Novinky » IQ test: Nájdete dáždnik? Ak je vaša myseľ „geniálna“, túto úlohu vyriešite za 6 sekúnd.

IQ test: Nájdete dáždnik? Ak je vaša myseľ „geniálna“, túto úlohu vyriešite za 6 sekúnd.

Vyzvite svoju myseľ v tejto virálnej súťaži, ktorú dokázali prekonať len „capovia“, skúste to!

Máte radi vizuálne výzvy? Potom dokážte, že to dokážete dokončiť. Len vybranej skupine používateľov internetu sa podarilo dosiahnuť cieľovú čiaru v rekordnom čase. Vyzdvihnite svoje najostrejšie schopnosti a zvíťazte.

Na čo slúžia vírusové výzvy? Neslúžia len na zábavu, ale aj na trénovanie pamäte a na reakcie proti času. Ak si nedáte pozor, pri tejto hre sa poriadne zapotíte.

Kde je dáždnik?

Vyskúšajme si vaše schopnosti! Otestujeme vašu rýchlosť, ale budeme pracovať proti času. Táto polica je plná ovocia a iných vecí, ktoré obsahujú tajomstvo: dáždnik je ukrytý a tvojou povinnosťou je nájsť ho skôr ako ostatní. Vyskúšajte to teraz!

Ako sa vám to podarilo? Je dôležité, aby ste sa sústredili, inak túto vizuálnu výzvu nevyriešite. Odporúčame vám, aby ste sa pozreli na malé predmety, pretože hľadáme fialový dáždnik. Je to lepšie?

Čtěte také  IQ test: Ak nájdete 3-miestny kód za menej ako 30 sekúnd, ste génius!

Gratulujeme! Dostali ste sa až na koniec a my vieme, že to nebolo ľahké. Obtiažnosť tejto HRY je vysoká a my vám teraz dáme odpoveď: Dáždnik bol priamo na poličke, takže vám teraz necháme obrázok, aby ste nemali pochybnosti.

 

 

 

 

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.