Accueil » Novinky » IQ test: Nájdite číslo, ktoré by malo byť na mieste otáznika za 60 sekúnd

IQ test: Nájdite číslo, ktoré by malo byť na mieste otáznika za 60 sekúnd

Na stránke . Dnešný testbudete musieť nájsť hodnotu otáznika. Vedeli ste, že toto interpunkčné znamienko nie je také mladé? Vzniklo v 7. storočí a bolo súčasťou série značiek nazývaných „positura“. V tom čase malo rovnaký účel ako dnes, teda označovať otázku. Na stránke test nižšie, musíte zistiť, ktorému číslu zodpovedá.

Legrisou.fr

Nájdite hodnotu za menej ako 60 sekúnd

Ak hľadáte spôsob, ako sa zabaviť a zároveň si precvičiť mozog, táto matematická hádanka je pre vás! Je to zábava aj výzva a umožní vám fvyužiť svoje rozumové schopnosti a svoju logiku pri riešení úlohy za menej ako 60 sekúnd.

Na nájdenie odpovede nebudete potrebovať pokročilé matematické znalosti, pretože nejde o zložitú rovnicu. Na nájdenie riešenia však bude potrebných niekoľko základných operácií. Táto hra je teda ideálna pre dospelých a dospievajúcich, ktorí sa chcú zabaviť a zároveň si upevniť svoje matematické zručnosti.

Čtěte také  Test optických ilúzií: Ak máte jastrabie oči, nájdite číslo 7 za 13 sekúnd

V tejto hádanke sú 4 trojuholníky s číslami a logickou postupnosťou, aby ste našli chýbajúce číslo v strede. Ak chcete prejsť týmto testom, musíte myslieť vlastnými nohamiMusíte vedieť analyzovať a používať základné operácie.

V prvom rade je dôležité všimnúť si, že každé číslo je usporiadané premyslene a nie náhodne. Po druhé, prvé tri trojuholníky majú riešenie, ktoré je v strede trojuholníka. Tieto odpovede by mali slúžiť na sledovanie logiky.

Na to si neváhajte priniesť pero a papier a dokonca aj nejakú externú pomoc. Toto je mimoriadne náročná hádanka, ktorá však môže odhaliť matematického génia vo vás. Nezabudnite: na jej vyriešenie máte len 60 sekúnd a nie viac.

Riešenia tohto testu

Ak ste našli 3, gratulujeme! Máte vysoké IQ a ste dobrý v matematike. Tento výsledok je pomerne ťažké získať. Najskôr musíte vedieť, ako na to.Odpočítajte spodné číslo od vrcholu trojuholníka. Potom ho vynásobte číslom vpravo. Ak ste tento výpočet zvládli, ste génius.

Čtěte také  IQ test: Kto je muž? Na vyriešenie tejto hádanky máte menej ako 5 sekúnd.

Legrisou.fr

Ak to nie je váš prípad, nebojte sa! Tento mimoriadne náročný test absolvuje len 50 % hráčov.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.