Accueil » Novinky » IQ test: Otestujte svoje kognitívne schopnosti za menej ako 11 sekúnd

IQ test: Otestujte svoje kognitívne schopnosti za menej ako 11 sekúnd

Zabavte sa a otestujte svoju logiku s touto hádankou, ktorá je určená na testovanie vašej logiky a IQ.

Úlohy založené na uvažovaní sú zábavným spôsobom, ako si otestovať svoje schopnosti riešiť problémy. Tento hlavolam je ideálny na otestovanie vašich schopností riešiť logické problémy.

Úloha je jednoduchá, vyrovnajte matematickú rovnicu 9 + 1 = 0.

Musíte sa pokúsiť nájsť riešenie za menej ako 11 sekúnd. Musíte tiež presunúť iba jednu zápalku. Ak chcete úspešne dokončiť skladačku, musíte byť kreatívni a pohotoví.

© Kulturologia

 

Prezentácia úlohy: Vyvážte rovnicu 9 +1=0

Skôr ako začnete, musíte sa najprv sústrediť a pozorne si pozrieť hádanku. Dbajte na identifikáciu jednotlivých častí, aby ste zistili, či existujú spôsoby, ako s nimi manipulovať a vyriešiť tak problém. Nebojte sa preskúmať neočakávané riešenia, ktoré vám pomôžu.

Aby ste sa s touto výzvou vyrovnali, musíte jej dobre rozumieť, aby ste mohli ľahko nájsť riešenie. S dostatočným sústredením a vynaliezavosťou túto hádanku vyriešite v krátkom čase. Pri hľadaní možností použite logiku a kreativitu.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Ak máte mimoriadne bystré oči, nájdite číslo 207 medzi 287 za 15 sekúnd

Dnešnou úlohou je vyrovnať rovnicu 9+1=0 presunutím iba jednej zápalky. Nemusíte byť dobrí v matematike, aby ste vedeli, že je to nesprávne. Testom je teda transformácia rovnice, aby sme dostali správnu odpoveď. Pri riešení tejto hádanky ide o to, aby ste si zlepšili IQ.

Ak chcete vyriešiť túto matematickú úlohu, musíte to urobiť za menej ako 11 sekúnd. Malá rada predtým, ako začnete, nerobte si život príliš komplikovaným, riešenie bude zrejmé, ak máte umenie logiky a dedukcie.

Riešenie rovnice 9 +1=0 presunutím iba jednej zápalky

Našli ste riešenie tejto úlohy za menej ako 11 sekúnd? Gratulujem, musíte mať veľmi vysoké IQ.

Nebojte sa o ostatných, hádanka je ťažšia, ako vyzerá. V skutočnosti sa od vás vyžaduje, aby ste presunuli iba jednu zápalku, aby sa operácia vykonala správne. Ak chcete poznať riešenie, odpoveď nájdete na obrázku nižšie spolu s vysvetlením.

Čtěte také  IQ test: Nájdite mývala ukrytého v stánku s ovocím.

Odpoveď na túto rovnicu je 9-1=8. Zápalku ste museli presunúť na znamienko plus, aby ste ju umiestnili na číslo nula a vyriešili rovnicu. Tento IQ test je ideálny na otestovanie vášho zmyslu pre detail a vašich dedukčných schopností. Na jeho vyriešenie ste potrebovali len dávku koncentrácie a sústrediť všetku svoju pozornosť na to, aby ste sa pohli správnym zápasom.

© Kulturologia

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.