Accueil » Novinky » IQ test: podarí sa vám nájsť skrytý obrázok v tejto náročnej vizuálnej hádanke?

IQ test: podarí sa vám nájsť skrytý obrázok v tejto náročnej vizuálnej hádanke?

Budete patriť medzi 4 % súťažiacich, ktorým sa podarí vyriešiť tento vizuálny test?

Tento IQ test sa pre svoju náročnosť rýchlo stal virálnym na sociálnych sieťach. Len veľmi málo používateľov internetu dokázalo nájsť jedinú odlišnú postavu v sérii rovnakých obrázkov. Je to výzva, ktorá vás pobaví, ale predovšetkým preverí vaše kognitívne schopnosti. Ak chcete v tejto hre uspieť, je dôležité, aby ste mali otvorené oči a sústredili sa. Hneď ako sa budete cítiť pripravení na úder železom, zistite si pravidlá hry.

Vizuálna hádanka: nájdete skrytý obrázok?

V tomto IQ teste musíte využiť svoju vizuálnu obratnosť a úroveň koncentrácie, aby ste mohli uspieť. V skutočnosti nebude ľahké nájsť požadovaný prvok na prvý pokus. V tomto teste musíte nájsť skrytý pár. Na obrázku máte dlhý rad párov v tieni. Muž na jednom kolene žiada mladú ženu o ruku. Všetky postavy po sebe vyzerajú rovnako, až na jednu. Vašou úlohou bude nájsť túto loď.

Čtěte také  IQ test: Dokážete zistiť, kto sú v skutočnosti jej rodičia? Na vyriešenie prípadu máte len 7 sekúnd

Aby bola hra náročnejšia a stimulovala vašu myseľ, máte na nájdenie skrytého obrázku len 8 sekúnd. Tento časový limit robí tento IQ test veľmi náročným. Aby ste mali čo najväčšiu šancu nájsť v časovom limite nepárnu osobu, snažte sa dostať do formy. Snažte sa pritom maximálne sústrediť. To vám umožní lepšie vidieť a ľahšie rozoznať nezrovnalosti. Ak chcete sústrediť svoju pozornosť, izolujte sa. Umiestnenie sa na tichom mieste, ďaleko od zhonu a rôznych zvukov, vám pomôže zhromaždiť myšlienky.

© Kulturologia

 

Vizuálne riešenie hádanky

Ak sa vám nepodarilo nájsť muža v inej polohe do 8 sekúnd, patríte medzi 96 % súťažiacich, ktorí neuspeli. Vzhľadom na zložitosť tohto testu to nie je veľký problém. Musíte mať veľmi dobré mentálne a vizuálne schopnosti, aby ste to zvládli na prvýkrát.

Ak sa vám to nepodarí, nezúfajte. Nižšie vám ponúkame odpoveď na túto veľmi ťažkú hádanku. Odlišný človek, ktorého možno nájsť, sa od ostatných líši postavením človeka. Má len jednu ruku, zatiaľ čo na ostatných postavách má obe ruky vystreté smerom k žene. Tento jedinečný údaj sa nachádza v druhom stĺpci zľava. Nájdete ho v štvrtom riadku zdola.

Čtěte také  IQ test: Je to tak ťažké, že len génius dokáže rozlíšiť tieto dve rodinné fotografie
© Kulturologia

Nadchol vás tento IQ test? Pozrite si naše ďalšie výzvy. Bude to dobrá príležitosť na viac zábavy a tréningu.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.