Accueil » Novinky » IQ test: Použite pozorovanie a do 10 sekúnd nájdite kvetinu, ktorá nemá dvojníka.

IQ test: Použite pozorovanie a do 10 sekúnd nájdite kvetinu, ktorá nemá dvojníka.

Tu je výzva rýchle a zábavné, ktoré si môžete vyzdvihnúť, aby ste si otestovali svoj zrak a rýchlosť myslenia. Tento malý test vám v skutočnosti umožňuje zmerať vašu schopnosť pozorovať detaily, ale aj zlepšiť vaše vizuálne schopnosti. Odvážite sa zvýšiť výzva dňa ?

Vizuálny test: „Ktorý z týchto kvetov nemá pár?“ »

Počas tohto IQ testu si pri zábave otestujete nielen svoj zrak. Okrem tejto zábavnej stránky budete mať tiež príležitosť stimulovať svoju myseľ a rozvíjať svoje zručnosti pri riešení problémov. Využite teda túto zábavnú vizuálnu hru na zlepšenie svojich kognitívnych schopností.

Ste pripravení začať s výzvou? In obrázok nižšie, môžete vidieť rôzne druhy kvetov. Každá z týchto kvetov ide v páre, okrem jednej. Potom máte 10 sekúnd na to, aby ste pozorne sledovali tento obrázok a určili, ktorý z týchto kvetov nemá dvojníka. Dobre sa sústreďte, aby ste na ďalší obrázok zamerali svoju plnú pozornosť.

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte zrak 50/50, nájdite slovo Osem za 18 sekúnd

© Legrisou.fr

Začiatok vašich 10 sekúnd!

IQ test: správna odpoveď

Tak čo, našli ste v tejto malej dávke jediný kvet, ktorý nemá páru? Ak ste sa dobre sústredili, je veľmi pravdepodobné, že ste si to všimli. Ak áno, znamená to, že vaša pozornosť a vízia boli zamerané na obrázok. Boli ste tak schopní s presnosťou pozorovať detaily každého kvetu a identifikovať osamelý kvet.

Ak ste neprešli IQ testom, je to preto, že ste nevenovali pozornosť týmto detailom a vyhradených 10 sekúnd sa vám stalo nedostatočných. Potom musíte trénovať, aby sa váš mozog a oči ľahšie sústredili a naladili.

Nižšie uvádzame odpoveď na tento vizuálny test.

Riešenie

Každá z týchto pekných kvetov má dvojitú, okrem tej v hornej časti obrázku.

© Legrisou.fr

Ak vás bavilo riešiť túto vizuálnu hádanku, zdieľajte ju so svojimi blízkymi. Vyzvite tiež víziu a kognitívne schopnosti svojich priateľov a rodiny zdieľaním tohto odkazu s nimi.

Čtěte také  Optická ilúzia Zraková skúška: Ak máte 20/20 HD Vision Nájdite číslo 945 za 14 sekúnd

A ak si chcete zopakovať zážitok, aký ste práve zažili, prejdite na našu stránku. Nájdete tu desiatky vizuálnych testov všetkých druhov a všetkých úrovní na meranie vašich zrakových schopností.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.