Accueil » Novinky » IQ test: Presuňte jeden pohár, aby ste získali druhú konfiguráciu. Tí šikovní vám odpovedia v priebehu niekoľkých sekúnd.

IQ test: Presuňte jeden pohár, aby ste získali druhú konfiguráciu. Tí šikovní vám odpovedia v priebehu niekoľkých sekúnd.

Vyskúšajte svoj mozog tým, že čo najrýchlejšie vyriešite túto vizuálnu hádanku!

IQ testy sú nielen zábavné a merajú vašu inteligenciu, ale pomáhajú vám aj rozvíjať vaše kognitívne schopnosti. Ste fanúšikom vizuálnych testov a chceli by ste vyriešiť ten, ktorý vám dnes ponúkame?

Potom si pripravte mozog na tvrdé myslenie, aby ste vyriešili tento IQ test!

Ktoré sklo v prvom riadku sa musí presunúť, aby sa dosiahlo poradie viditeľné v druhom riadku?

Na nasledujúcom obrázku vidíte dve línie 5 pohárov s rôznymi konfiguráciami. Ak chcete vyriešiť tento IQ test, musíte uhádnuť logiku, ktorá vám umožní získať poradie okuliarov v druhom rade. Na to máte dve obmedzenia. Prvým je, že na to musíte presunúť iba jeden pohár. Druhým dôvodom je časové obmedzenie. Áno, na vyriešenie tejto hádanky musíte v časovom limite použiť logiku. Máte 25 sekúnd a ani o sekundu viac!

Čtěte také  Vizuálny test: Ktoré zviera vidíte na tomto obrázku ako prvé? Povieme vám, čo to znamená

Ste pripravení na túto výzvu? Teraz ste na rade vy!

© Kulturologia

 

Riešenie nájdete kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.