Accueil » Novinky » IQ test: rovnica je nesprávna, ale dokážete ju správne dosiahnuť posunutím dvoch zápaliek?

IQ test: rovnica je nesprávna, ale dokážete ju správne dosiahnuť posunutím dvoch zápaliek?

Hádanka mysle dňa je matematická hádanka, ktorá vás požiada o vyriešenie chyby za menej ako 60 sekúnd. Toto je rovnica 81-51=67, čo je nepravdivé. Ak si myslíte, že je to jednoduché, teraz je čas to dokázať!

© Legrisou.fr

Testy IQ testy a hádanky sú neoddeliteľnou súčasťou rôznych prostriedkov hodnotenia našej inteligencie. Hádanky sa postupom času vyvíjali, aby hráčom poskytli stimulujúcu a zábavnú výzvu. Hádanky sú populárne už dlho, no s príchodom sociálnych sietí ich obľuba exponenciálne vzrástla.

Ľudia radi prijímajú tento typ výzvy a zdieľajú svoje výkony na sociálnych sieťach, aby získali potlesk a povzbudenie. Výzvy môžu byť zábavné, ale môžu byť aj náročné a náročné. Dnes si vyskúšame našu vlastnú schopnosť vyriešiť túto matematickú hádanku tým, že sa pokúsime nájsť správne riešenie v obmedzenom čase. Takže ste pripravení prijať výzvu?

Čtěte také  Pozorovací test: Otestujte si svoje vizuálne schopnosti nájdením 12 rozdielov za menej ako 60 sekúnd!

Dnešná výzva:

Pozývame vás, aby ste prijali výzvu dňa. Táto hádanka je hádankou, ktorá si vyžaduje starostlivé pozorovanie a sústredenie, aby uspela. Vašou úlohou je vyriešiť rovnicu pohybom iba 2 zápaliek. Myslite mimo rámca a uvidíte, ako môžete nájsť riešenie. Nezabudnite, že musíte byť trpezliví a kreatívni, aby ste v tejto výzve uspeli!

Keď stojíte pred hádankou, je čas na to cvičte svoju myseľ a kreativitu. Musíme dobre sledovať detaily a sústrediť sa, aby sme našli riešenie. To si vyžaduje trpezlivosť a vytrvalosť.

Je tiež dôležité si uvedomiť, že nájsť riešenie hádanky nie je niečo, čo sa deje rýchlo.

Keď sa budete cítiť pripravení, vezmite si čas a pozorujte všetky časti, ktoré tvoria výzvu. Počúvajte, čo vám vaša myseľ hovorí, a pokúste sa spojiť body. Ak zostanete otvorení, možnosti sú nekonečné! Hádanky môžu byť ťažké vyriešiť, ale s pozitívnym prístupom a poriadnou dávkou koncentrácie dokážeme prekonať každú výzvu!

Čtěte také  Logický test: Dokážete nájsť chýbajúce číslo v tomto trojuholníku?

Zdá sa vám výzva neodolateľná?

Počuli ste už o tejto výzve, ktorá sa momentálne krúti na sociálnych sieťach ako Twitter, Instagram a Facebook? Mnohí z nás sa určite pokúšali vyriešiť túto hádanku, ktorej riešenie sa zdá byť také jednoduché, no napriek tomu so sebou prináša množstvo problémov.

! Vďaka obrázku nižšiekonečne sa s vami môžeme podeliť o riešenie: 61=61=61. Gratulujeme tým z vás, ktorí našli odpoveď za menej ako 60 sekúnd!

© Legrisou.fr

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.