Accueil » Novinky » IQ test: Ste génius, ak dokážete vyriešiť túto rovnicu za menej ako 10 sekúnd

IQ test: Ste génius, ak dokážete vyriešiť túto rovnicu za menej ako 10 sekúnd

IQ testy sú vynikajúcim spôsobom, ako posúdiť svoju inteligenciu, duševný stav a intelektuálne schopnosti. Niektoré úlohy sa týkajú skôr zraku, iné priamo vašich analytických schopností. Hádanka ktorá nasleduje, patrí do druhého prípadu.

Posúdi vašu inteligenciu, vašu schopnosť rýchlo riešiť problémy a vašu koncentráciu. Treba poznamenať, že len málo ľudí uspelo tento test. Vynikli len elity. Do ktorého tábora patríte vy?

Legrisou.fr

Táto úloha spočíva v riešení matematickej hádanky, v ktorej musíte sčítať a/alebo násobiť čiapky, topánky a rukavice, aby ste získali čísla. Vašou úlohou je vypočítať poslednú rovnicu a uviesť výsledok.

Na rýchle nájdenie odpovede budete musieť použiť uvedené nápovedy. Odpoveď je, budete mať len 10 sekúnd na splnenie tejto úlohy.

Ste pripravení na túto výzvu?

Predtým, ako začnete túto hádanku, mali by ste vedieť, že ide o cvičenie, ktoré si vyžaduje veľké sústredenie. Vyžaduje si to vaše analytické schopnosti a schopnosť riadiť čas. Ak chcete v tejto úlohe uspieť, musíte udržať rozptýlenie na uzde. Zhlboka sa nadýchnite, nastavte stopky a keď budete pripravení, pustite sa do toho!

Čtěte také  Test optických ilúzií: Ak máte bystré oči, nájdite číslo 8782 za 10 sekúnd

Aká je odpoveď?

Tu je odpoveď na túto hádanku. Ak chcete vyriešiť tento problém, musíte nahradiť oblečenie číslami, vrátane 2 pre čiapky, 8 pre topánky a 3 pre rukavice. Odtiaľ je posledná rovnica takmer kompletná.

Stačí použiť základné pravidlá matematiky, pričom násobenie má prednosť pred sčítaním čísel. Odtiaľto, konečný výsledok je 28.

Legrisou.fr

Vyriešili ste hádanku?

Ak ste našli správnu odpoveď, gratulujeme vám. Ste bystrí a patríte k menšine, ktorá tento test zvládla. To nie je zlé, veď ste na to mali len 10 sekúnd!

Táto hádanka sa môže zdať jednoduchá, ale v skutočnosti je trochu zložitá. Je to, museli ste venovať pozornosť detailom a rýchlo premýšľať. Nezáleží na tom, či ste nenašli správnu odpoveď. Stále budete musieť cvičiť, pretože cvičenie robí majstra.

Zistite viac o ďalších IQ testoch

Páčila sa vám táto hádanka? Chceli by ste sa zlepšiť? Naša stránka obsahuje rôzne zábavné a zábavné testy, ktoré pomáhajú určiť vaše intelektuálne schopnosti. Neváhajte a absolvujte ich so svojimi priateľmi a rodinou.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.