Accueil » Novinky » IQ test: Ste si istí, že ste dôkladní? Skúste nájsť 3 rozdiely medzi týmito bojujúcimi deťmi.

IQ test: Ste si istí, že ste dôkladní? Skúste nájsť 3 rozdiely medzi týmito bojujúcimi deťmi.

Pomôžte nám rýchlo nájsť rozdiely medzi týmito obrázkami a budete považovaní za génia.

Myslíte si, že ste dobrý pozorovateľ? Zistite to pomocou tohto IQ testu. Posúdite svoju vlastnú úroveň inteligencie. Stačí, ak sa pozorne pozriete a poviete nám, čím sa tieto dva obrázky líšia. Ak ste pripravení na túto výzvu, prečítajte si nasledujúce pokyny.

 Pokyny na testovanie

Pred absolvovaním tohto testu nezabudnite, že ho robíte pre zábavu. Preto sa uvoľnite a nechajte svoj mozog pracovať. Tu sú pokyny a pravidlá hry. Na nasledujúcich dvoch obrázkoch vidíte dvoch malých chlapcov, ktorí sa bijú. Uprostred je dospelý, ktorý sa ich snaží rozdeliť. Zdá sa však, že obe deti sa nedokážu upokojiť a dospelý má čoraz väčšie problémy ich od seba oddeliť.

Na prvý pohľad sú tieto dve nastavenia skutočne identické a nemožno v nich nájsť žiadnu odlišnosť. Tieto dva obrazy však majú niektoré body, ktoré ich odlišujú. Na týchto dvoch obrázkoch sú tri rôzne aspekty. Vašou úlohou je rýchlo ich nájsť. Ale buďte opatrní! Čas sa kráti. Na vyplnenie testu máte len 20 sekúnd. Sústreďte sa preto na obrázok nižšie.

Čtěte také  IQ test: vidíte chybu na obrázku? Dokážte, že ste "génius", a prijmite túto výzvu.

Odpovede na test

Našli ste 3 rozdiely? Gratulujeme! Ak ste ich nevedeli identifikovať, poskytneme vám riešenie hádaniek bez čakania.

Prvý rozdiel je v dospelom človeku. Pozrite sa na počet potov znížený na jeden v porovnaní s prvým obrázkom. Druhý rozdiel súvisí s malým chlapcom. Na prvom obrázku škrípe zubami, na druhom kričí a doširoka otvára ústa. Posledným rozdielom je veterné znamenie na vrchole chlapca. Táto značka je väčšia ako tá na prvom obrázku. Zaujal vás tento IQ test? Ak sa vám test páčil, nenechajte si ujsť ďalšie testy, ktoré sú uverejnené na našej webovej stránke. Okrem toho si môžete precvičiť mozog pri riešení hádaniek.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.