Accueil » Novinky » IQ test: Sú medzi týmito dvoma obrázkami 3 rozdiely? Ak ich nájdete do 30 sekúnd, dokážete, že ste šikovní.

IQ test: Sú medzi týmito dvoma obrázkami 3 rozdiely? Ak ich nájdete do 30 sekúnd, dokážete, že ste šikovní.

Vyriešte túto hádanku za pár sekúnd a dokážte, že ste naozaj pozorný človek.

IQ testy sú navrhnuté tak, aby vám pomohli zvýšiť vašu inteligenciu. Pozorovacie schopnosti sa zlepšujú tým, že sa zoznamujete s hádankami, ako je táto. Ak chcete trénovať svoj mozog, toto je tá správna aktivita pre vás. Čo presne by ste však mali urobiť?

Sprievodca IQ testom

Testy IQ merajú vašu inteligenciu a pomáhajú vám zlepšiť pozorovacie schopnosti. V neposlednom rade sú tu preto, aby vás zabavili. Uvoľnite sa a berte tieto testy ako konštruktívnu hru. Na tejto ilustrácii vidíte obrázok dievčaťa, ktoré dostáva darčeky. Môžete tiež vidieť doručovateľa, ktorý preváža darčeky v dodávke.

Krabica, ktorú dievčatko dostalo, obsahuje niekoľko hračiek, konkrétne kraby, melóny a ryby. Tieto dva obrázky vyzerajú úplne rovnako. Existuje však medzi nimi niekoľko rozdielov. Dokázali by ste nájsť tieto tri rozdiely?
Na vyriešenie tejto hádanky máte len 30 sekúnd.

Čtěte také  IQ test: Nájdite skrytého chlapca v priebehu niekoľkých sekúnd a dokážte, že ste inteligentný človek.

Podarilo sa vám nájsť 3 rozdiely?

Nemali ste dostatok času na nájdenie 3 rozdielov? Dávame vám druhú šancu, ale tentoraz máte na ich nájdenie len 10 sekúnd. Využite to a vyriešte hádanku raz a navždy. V prípade, že aj napriek druhému pokusu v teste neuspejete, môžete si nižšie pozrieť správne odpovede.

Odpovede na testy IQ

Tri rozdiely na tomto obrázku boli priamo pred vami. Ak ste si ich nevšimli, boli ste trochu rozptýlení niečím iným. Ak nie, zakrúžkovali sme tieto rozdiely červenou farbou, aby ste ich mohli ľahko rozlíšiť.

Prvý rozdiel bol v dodávke. Druhá odlišnosť sa týkala hračiek v krabici. Posledný rozdiel súvisel s tvarom dievčenskej ruky. Ak sa vám tento test páčil, na našej stránke si môžete vyskúšať ďalšie testy. Bolo by zábavnejšie pozvať priateľa alebo príbuzného, aby s vami tento IQ test urobil.

Čtěte také  Test pozorovacích schopností: Ak máš orlie oči, nájdi slovo Bag among Bog za 05 sekúnd

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.