Accueil » Novinky » IQ test: tí najpozornejší ľudia nájdu slovo ANANA za 30 sekúnd.

IQ test: tí najpozornejší ľudia nájdu slovo ANANA za 30 sekúnd.

Ak ste výborný pozorovateľ, tento test zvládnete na výbornú!

Viete, prečo sa niekto nazýva dobrým pozorovateľom? V skutočnosti to znamená, že vám za žiadnych okolností neuniknú žiadne detaily. Napríklad na obrázku si dokážete zapamätať každý detail, ktorý by ostatným mohol uniknúť, takže ak by nejaký prvok pribudol alebo chýbal, hneď by ste si to všimli. V dnešnom vizuálnom teste si vyskúšame vaše pozorovacie schopnosti. Je to na vás!

IQ test: „Nájdite slovo ANANA v sérii slov

Na nasledujúcom obrázku sa zobrazí séria slov s banánmi. Vašou úlohou je nájsť medzi týmito slovami jedno slovo ANANA. Toto slovo je v zozname ukryté tak, že ho nájde len človek s vysokou úrovňou postrehu. Na vyplnenie tohto IQ testu máte len 30 sekúnd. Odporúčame vám, aby ste sa dobre pripravili, pretože počas týchto niekoľkých sekúnd sa musíte čo najviac sústrediť a nespúšťať oči z obrazu. Dávajte si pozor, aby ste nepodvádzali!

Čtěte také  IQ test: iba 1 % ľudí dokáže za 15 sekúnd rozpoznať 3 rozdiely na fotografii dievčaťa, ktoré skladá oblečenie.

IQ test: odpovede na výzvu

Predtým, ako vám povieme, kde sa na obrázku nachádza slovo, ako ste našli túto hru? Ako dobre ste sa sústredili na obrázok alebo ste boli rozptýlení? Tento pozorovací test je síce jednou z najťažších vizuálnych výziev. Okrem časovej tiesne je v tomto zozname banánových slov ťažké nájsť aj samotné slovo ANANA, pretože v ňom možno rozlíšiť len písmeno B. Ak sa vám ho podarilo nájsť, gratulujeme! Dokázali ste, že ste dobrý pozorovateľ a že vám napriek náročnosti hry nič neunikne!

Ak ste slovo ANANA nenašli pred uplynutím času, nebojte sa. Svoju inteligenciu môžete vždy zlepšiť pomocou našich ďalších IQ testov a vizuálnych výziev. Každodenné cvičenie zvýši vašu schopnosť sústrediť sa a sledovať detaily. Časom uvidíte, že sa vaše pozorovacie schopnosti budú stále viac rozvíjať. Medzitým si nájdite čas a pozrite sa na obrázok nižšie, aby ste zistili, kde sa nachádza odpoveď na dnešný test.

Čtěte také  IQ test: Vyriešte túto matematickú úlohu a vyzerajte ako skutočný génius!

Riešenie: Slovo ANANA sa v skutočnosti nachádza v pravom dolnom rohu obrázka, v desiatom riadku odspodu.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.