Accueil » Novinky » IQ test: U dieťaťa na lyžiach by malo byť ľahké zistiť akékoľvek rozdiely.

IQ test: U dieťaťa na lyžiach by malo byť ľahké zistiť akékoľvek rozdiely.

Ukážte, že ste viac ako len dobrý pozorovateľ pomocou tohto IQ testu!

Ak trávite veľa času na internete, prečo sa nerozptýliť pri používaní mozgu pomocou vizuálnych testov? Rozdielové testy IQ vám umožnia otestovať vaše vizuálne schopnosti a rozlišovacie schopnosti. Aby ste test úspešne zvládli, musíte využiť svoje pozorovacie schopnosti a vycibriť svoju zrakovú ostrosť.

IQ test: „Nájdite rozdiely na fotografiách týchto detí“.

Ponúkame vám IQ test týkajúci sa bielych Vianoc! Na nasledujúcom obrázku vidíte dve fotografie dvoch mladých ľudí na korčuliach pri lyžovaní. Ak chcete úspešne absolvovať tento IQ test, musíte nájsť rozdiely medzi týmito obrázkami. Na ich identifikáciu máte 15 sekúnd! Myslíte si, že to zvládnete?

IQ test: odpovede na výzvu

15 sekúnd uplynulo. Dúfame, že vám to stačilo a že sa vám podarilo nájsť 3 rozdiely! V skutočnosti ste museli nájsť 3 chyby ukryté v obrázku. Našli ste len 2? Pozrite sa na obrázok nižšie a zistite, ktoré odpovede sú správne!

Čtěte také  IQ test: Dokážete rozlúštiť reč tela? Iba 2 z 10 ľudí to urobia správne!

Riešenie: V skutočnosti bolo celkom jednoduché nájsť 3 rozdiely, ak ste dobrý pozorovateľ. Boli to :

  • Mesiac, ktorý na obrázku vpravo chýba;
  • farba druhého stromu, ktorý je čierny a nie zelený ako na prvom obrázku;
  • prítomnosť vetvy stromu pri nohe dievčaťa na druhom obrázku.

Ak ste prešli testom IQ dňa, potom ste práve dokázali, že ste vynikajúci pozorovateľ. Na druhej strane, ak ste nenašli tieto tri rozdiely, nemusíte sa obávať, pretože vaša súčasná úroveň sa stále môže zlepšiť. Všetko, čo musíte urobiť, je cvičiť. Môžete to urobiť tak, že si denne urobíte IQ test. Takto môžete trénovať svoj mozog, aby lepšie rozpoznával rozdiely.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.