Accueil » Novinky » IQ test: Vidíte 5 rozdielov na týchto obrázkoch vtákov? Dôslední ľudia ho nájdu za 10 sekúnd

IQ test: Vidíte 5 rozdielov na týchto obrázkoch vtákov? Dôslední ľudia ho nájdu za 10 sekúnd

Pripravte sa na zistenie rozsahu svojich intelektuálnych schopností prostredníctvom tohto nového IQ testu.

Tak ako pri každom IQ teste, aj pri tomto musíte byť dostatočne pozorní, aby ste ho úspešne zvládli. Je nevyhnutné mať dobré pozorovacie schopnosti a bystré oko, aby ste dokázali rozpoznať rozdiely medzi dvoma takmer rovnakými snímkami. Na prvý pohľad je to jednoduché, ale nie až také jednoduché, keď sa na predložený obrázok pozriete bližšie.

IQ test; pokyny, ktoré treba dodržiavať

Aby ste tento inteligenčný test zvládli, musíte sa pozorne pozrieť na dva rovnaké obrázky umiestnené vedľa seba. V skutočnosti však nie sú rovnaké, pretože majú niekoľko rozdielov. Musíte určiť miesto týchto rozdielov. Celkovo ich je 5 a sú veľmi dobre ukryté.

Duplicitný obrázok zobrazuje malú prírodnú krajinu. V zelenom prostredí máte zastúpené rôzne zvieratá. Atmosféra je slnečná, na modrej oblohe sa objavujú mraky. Detaily sú veľmi malé, čo robí test náročnejším a vzrušujúcejším. Aby bol zážitok náročnejší, na nájdenie všetkých rozdielov je stanovený časový limit 15 sekúnd.

Čtěte také  IQ test: Zdokonaľte svoju logiku a mozgovú kapacitu. Dokážete vyriešiť tento ohromujúci matematický kvíz?

Zistené rozdiely: odpovede na IQ test

Ak sa vám podarilo v časovom limite bezchybne nájsť 5 rozdielov, blahoželáme vám. To je výkon pre géniov. Ak sa vám ich však nepodarilo čiastočne alebo úplne nájsť, neznepokojujte sa. Stačí si to nacvičiť a nabudúce určite zvládnete rovnaký druh testu.

Medzitým zistite presnú polohu rozdielov na obrázku.

Zľava doprava, prvým rozdielnym bodom je zobák veľkého žltého vtáka. Na jednom obrázku je to silnejšie. Potom sa pozrite na trs trávy vedľa ružovej veveričky na zemi. V jednej verzii obrázka chýba. Tretí rozdiel je na malej ružovej veveričke, presnejšie na jej ruke. Pozrite sa doprava a uvidíte, že jedna z vetiev stromu má na jednom obrázku menej vetiev. Nakoniec sa pozrite úplne hore na obrázku, úplne vpravo. Na jednom obrázku chýba oblak.

Čtěte také  Optická ilúzia Rozpoznajte rozdiel v obrázku Puzzle: Dokážete nájsť rozdiel medzi dvoma obrázkami do 17 sekúnd?

Znalosť odpovedí na tento IQ test vám prezradí, čo vám chýbalo a čo je dôležitejšie, čo vám chýbalo k úspešnému absolvovaniu. Ak vás tento film pobavil, máme aj ďalšie v rovnakom žánri. Pozrite si ich všetky a precvičte si ich, aby ste pri ďalšom publikovaní mohli túto výzvu úspešne zvládnuť.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.